MobilMania představila Lenovo Wide Shit

MobilManii se v pondělí povedl skvělý překlep. Nebo to nebyl překlep? Kdo ví. Možná jen autor příspěvku vyjádřil svůj názor na daný telefon. Každopádně tím přitáhl velkou pozornost.

V červnu má přijít na trh Lenovo Vibe Shot – mobil pro všechny vášnivé mobilní fotografy. Bude stát okolo 10 tisíc korun, bude mít pětipalcový displej a 16 Mpx foťák. Vlastně vypadá docela hezky, pokud si potrpíte na větší placky, které se vám pomalu nevejdou do kapsy.

To samé si očividně myslel někdo z MobilManie, kdo článek sdílel na jejich Facebooku. Jeden z nejlepších fotomobilů na trhu v něm totiž nazval „Wide Shit“.

mobilmania

Wide Shit už od pohledu

Uživatelé se v komentářích dohadovali, zda se jen někdo spletl, či zda chtěl vyjádřit svůj názor. Většina z nich ale dospěla k tomu, že se jedná jen o překlep. Ve článku totiž mobil hodnotí dost pozitivně.

preklep

Shrnuli recenzi do názvu

Potvrdili to pak i v MobilManii. I a O jsou na klávesnici hned vedle sebe.

soc_cite

Překlepem se chlubí i pod článkem

Ze svého omylu ale dokázali se vtipem vybruslit. Každý se občas splete nebo překlepne a tohle bylo skutečně povedené. Příspěvek s Wide Shit totiž vyšel nejen na facebookovém účtu MobilManie, ale taky na jejich Twitteru a Google+.

omg

Prý překlep

Mimochodem nepřijde vám zvláštní, že se přepsali ve dvou slovech? Kdyby to bylo „Vibe Shit“, dal by se překlep pochopit. Ale „Wide Shit“?

Komentáře

Nahoru