Tisková zpráva: Mobilní telefony přenáší stále více dat

V současnosti mobilní telefony již nejsou využívány jako dříve. Zatím co v předchozích letech dominovali v mobilním průmyslu SMSky a hovory dnes se tato komunikace čím dál více přesouvá do internetového prostředí. V tomto přesunu hrají velký vliv dotykové telefony, díky kterým prohlížení internetových stránek, psaní emailu nebo prohlížení Facebooku je lehčí než v minulosti. Nárust přenosu dat je rok od roku větší.

vyvoj

Objem přenesených dat za měsíc

Dnešní telefony nám usnadňují život takřka na každém kroku. Zatím co dříve jsme potřebovali jednotlivé zařízení na několik věcí, dnes nám stačí jeden mobilní telefon. Jedete na dovolenou a z vašeho telefonu se rázem stane GPS. Potřebujete zachytit dětskou radost, nepotřebujete fotoaparát. Máte mobilní telefon. Využijete jej i místo MP3 přehrávače či k rychlým poznámkám. Vývoj mobilních telefonů jde neustále dál což má za následek nárust důležitosti tohoto přístroje.

iPhone přinesl dotykové ovládání

U zrodu tohoto přesunu z SMS k datům byl mobilní telefon iPhone. iPhone přišel s odvážným krokem, když představil dotykový displej. Nebyl sice v tomto ohledu první, ale jako první dokázal vše dotáhnout do zdárného konce. Od té doby začali výrobci všech značek vyvíjet dotykové displeje a v současné době budete již chytré telefony s tlačítky těžko hledat. Dnes již máme iPhone 5, který se od svého dnes již dědečka značně liší. Dotykový displej se s tím prvním nemůže rovnat. Odezvy jsou nesrovnatelně lepší a i čitelnost se daleko posunula. iPhone se stal telefonem, který jedni milují a druzí nenávidí. Upřít se mu ale nedá rychlost i intuitivní ovládání. iPhone 5 se řadí mezi nejlepší telefony současnosti. Opět se na něj při uvádění stály fronty, což většina výrobců může Applu jen závidět. Během prvních tří dní si ho zakoupilo 5 miliónů zákazníků. Stal se nejprodávanějším telefonem v posledním čtvrtletí roku 2012. Prodáno bylo již přes 30 milionů iPhone 5 což vypovídá o jeho velké oblíbenosti.

Mobilních telefonů je dnes nespočet různých druhů. Pro běžného uživatele může být obtížné se zorientovat. Proto je lepší se obrátit na odborníky.

O firmě ELEKTRA PV s.r.o.

ELEKTRA PV s.r.o. provozuje internetový obchod levneelektro.cz se zaměřením na prodej elektroniky a elektrospotřebičů s vysoce konkurenční cenou. S výběrem toho pravého telefonu přímo pro vás vám pomohou proškolení zaměstnanci. Svým zákazníkům přináší skvělé výrobky již od roku 2004. Nakupit můžete taky na splátky přes Cetelem a při nákupu vybraných produktů získáte dopravu zdarma.

Komentáře

Nahoru