Tisková zpráva: Mobli oznamuje strategickou investici od společnosti América Móvil

Mobli oznamuje strategickou investici od společnosti América Móvil

Součástí transakce je dohoda o obchodní spolupráci, která má přinést aplikaci pro sdílení obrázků a videí miliónům uživatelů v Latinské Americe

Mobli (www.mobli.com), mobilní sociální platforma pro sdílení fotografií a videí, dnes oznámila, že společnost América Móvil (index NYSE: AMX), přední poskytovatel integrovaných telekomunikačních služeb na americkém kontinentě, provedla strategickou investici do firmy Mobli. Investice proběhla v rámci plánu Mobli získat financování ve výši 60 miliónů dolarů. Firmy uzavřely smlouvu o spolupráci, jejímž cílem je nabídnout inovativní produkty Mobli uživatelům mobilních zařízení společnosti América Móvil.

„Mobilní přístup podstatně obohacuje náš každodenní život a otevírá uživatelům z celého světa dveře ke zcela novým zkušenostem. Mobli vytvořila pozoruhodnou technologii. Strategické partnerství umožní společnosti América Móvil nabídnout našim uživatelům na celém americkém kontinentě další přidanou hodnotu,“ řekl Carlos Slim D, spolupředseda América Móvil. „Tým firmy Mobli prokázal skvělé schopnosti při vytváření výkonných a inovativních produktů pro své uživatele.“

Firma Mobli, založená v roce 2011, je multiplatformní komunita pro sdílení fotografií a videí, jejímž smyslem je spojovat lidi z celého světa se stejnými zájmy, umožnit uživatelům následovat ostatní uživatele, přidávat štítky a dokonce i místa přímo do jejich kanálů.

„Pro Mobli, pro naše uživatele, investory i pro celý tým je to velmi důležitý mezník. Pro Mobli tato transakce představuje velkou příležitost a současně přináší další odpovědnost ve snaze o neustálé zlepšování a vyvíjení výkonných technologií,“ řekl Moshe Hogeg, zakladatel a generální ředitel Mobli. „Nové strategické partnerství s América Móvil nám umožní dostat se k obrovské komunitě miliónů uživatelů v Latinské Americe.“

“Mobli vytváří úžasná řešení pro své uživatele a klade velký důraz na technickou inovaci. Toto partnerství oběma stranám umožní zaměřit se na své silné stránky a nabídnout svým zákazníkům lepší služby,” řekl Kenges Rakishev, předseda představenstva Mobli.

Strategická investice umožní firmě Mobli spustit a rozšířit svůj vyhledávač obrázků a videí, který umožní uživatelům vidět svět očima druhých lidí a také listovat dříve přidanými obrázky.

„Vždy se mi líbila snaha Mobli spojovat lidi z celého světa prostřednictvím sdílení obrázků a grafiky. Dnešní oznámení nám přinese další obrovskou komunitu nových uživatelů, kteří se budou moci těšit z objevování a sdílení obrázků,“ řekl Leonardo DiCaprio investor a poradce firmy Mobli.

O platformě Mobli:

Mobli představuje chytřejší způsob pořizování a sdílení fotografií a videí s přáteli a celým světem a současně nabízí nepřekonatelné vizuální efekty. Na Mobli mohou uživatelé následovat a komunikovat s ostatními uživateli a komunitami, podle jejich zájmů a míst, kde se nachází. Vizí platformy Mobli je spojovat zrakové podněty lidí z celého světa tak, aby se uživatelé mohli podívat na svět očima druhých lidí.

Další informace najdete na:

https://www.mobli.com

https://www.facebook.com/moblimedia

https://twitter.com/mobli

Kontakty

Blonde 2.0, PR partner firmy Mobli

Jonah Balfour, +972-3-6771133

Jonah@blonde20.com

Zdroj: Mobli

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

http://www.businesswire.com/news/home/20131106005763/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru