Modelku obtěžovali muži, neuvěříte, jak se jim pomstila!

Australská modelka Emily Sears nemá o muže nouzi. Je krásná, od pohledu velmi sympatická a úplně bez chybičky. Můžeme tedy říct, že je snem každého muže. Na sociální síti Instagram má přes 2,4 milionů sledujících, ovšem takto velký počet sledujících nese i určitá rizika. Mnoho mužů totiž začalo krásné modelce Emily posílat oplzlosti a návrhy k sexu a to hned několikrát denně. 

Jednoho dne toho měla Emily dost a rozhodla se konat. Snímky mužského přirození či oplzlé zprávy začala přeposílat nic netušícím partnerkám, manželkám či rodinným příslušníkům ‚hříšníků‘.

„Je mi moc líto, že ti to říkám, ale tvůj partner posílá fotky svých genitálií modelkám na Instagramu. Píšu ti to proto, jelikož ženy by měly držet spolu. Chci, abys věděla, že spousta mužů tyhle věci dělá, takže nehledej vinu u sebe. Zasloužíš si lepší zacházení než tohle,“ vysvětluje své jednání modelka nic netušícím polovičkám. 

Screenshot_16

Screenshot_17

Screenshot_19

Screenshot_21

Zdroj: Super, Instagram

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru