Moderní plovoucí dům uchvátí nekonečnými výhledy

Nádherný plovoucí dům, který překvapí především svým jedinečným umístěním, nelze než obdivovat. Francouzský architekt a vývojář Dymitr Malcew se soustředil maximálně na detail a také na to, aby domek poskytl svým obyvatelům pohodlí. Lehká plovoucí konstrukce je absolutně ideální k tomu, aby mohla být umístěna na vodní hladině. Ostatně studio H2ORIZON se tímto domkem právem chlubí.  

Plovoucí dům za šera 

Do obchodu si tak jednoduše neskočíte!

Jedinou nevýhodou domu je asi fakt, že nakoupit si jen tak lehce neskočíte. Leda, že byste byli vynikající plavci anebo měli komfortní loď. Dvě ložnice, stejný počet koupelen a nádherné interiérové zařízení vás ale budou bavit hodně dlouho. To samé platí i o výhledu o velikosti 360 stupňů.

 

Nekonečný výhled z domu

Jednoduchá ložnice

Vybavení ložnice také uchvátí svou lineárností a jednoduchostí. Manželská postel s čelem skrytým za polštáři vypadá skvostně. Poměrně netradičně jsou řešeny podhledy, v nichž jsou zakomponována bodová světla. Na první pohled upoutá zrak návštěvníka i knihovna, jež je šikovně integrována do obložení.

Ložnice

Pohled na ložnici

Ideální odpočinek v obývycím pokoji

Obývací pokoj je vybavený jednoduchou šedou sedací soupravou. Kombinována je vkusně s dřevěným obložením, jež skvěle doplňuje prosklené stěny.

Jednoduchost se skrývá i v malých konferenčních stolcích umístěných vedle sebe. Maximální pohodu zaručí i křesílka simulující spíše venkovní posezení.

Obývací pokoj

 Zdroj: airows.com

 

 

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru