Dnes vyšlo 1 článků

Modulární mobilní kancelář, aneb pracujte odkudkoliv!

Designérské studio Los Osos z Oregonu pro společnost Coroflot vytvořilo modulární mobilní kancelář, která může jednoduše cestovat se zaměstnanci, kam se jim jen bude chtít. Je ideálním řešením například pro malé firmy, které se rozhodnou, že si udělají pracovní výlet a spojí tak příjemné s užitečným!

coroflot-los-osos-mwu-designboom-1800-FIX

V podstatě se jedná o vůz a modulární kancelář v jednom. Každá firma si v rámci tohoto systému může přizpůsobit kancelář vlastním potřebám a při práci jednoduše cestovat po světě. Kancelář je překvapivě prostorná a nechybí v ní pracovní desky, sezení nebo malá kuchyňka. Je zde zkrátka vše potřebné!

coroflot-los-osos-mwu-designboom-05

coroflot-los-osos-mwu-designboom-06

coroflot-los-osos-mwu-designboom-01

Systém, který studio Los Osos vytvořilo pro firmu Coroflot, může být využitelný jako dynamický kancelářský prostor, ale také jako maloobchod nebo showroom.

zdroj/foto: designboom.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru