Mohl by to být iPhone 5S?

Už zanedlouho dostaneme první šanci podívat se na Apple iOS 7. Bude to na Worldwide Developers Conference (WWDC), která začíná 10. června. Ale potom se Apple, aby udržel krok s velikány jako Samsung Galaxy SIV a HTC One, chystá představit velkolepý iPhone 5S.

Spekulace o novém iPhonu se v poslední době zaměřují na možnost bezpečnostní čtečky otisků prstů, která by do něj měla být zabudována.

Umělec Federico Ciccarese, který se zajímá o všechno okolo iPhonů, teď vytvořil návrh, jak by iPhone 5S mohl vypadat. Jeho nejnovější předpokládaný design příštího iPhonu obsahuje právě i snímač otisků prstů – na místě tlačítka Domů. Důvěryhodnosti této představě přidává i známá sražená hrana z aktuálního iPhonu 5.

iPhone-Fingerprint-Scanner-01

iPhone-Fingerprint-Scanner-04

iPhone-Fingerprint-Scanner-02

iPhone-Fingerprint-Scanner-05

iPhone-Fingerprint-Scanner-03

Ovšem nemůžete to brát příliš vážně. Například některé zvěsti právě ten tolik diskutovaný snímač otisků prstů úplně vyvrací. Unikly už obrázky iPhonu 5S, kde je tlačítko Domů naprosto normální bez jakýchkoliv náznaků skeneru. Jiní říkají, že takový skener se objeví až v iPhonu 6.

Nicméně vlastní představy o novém modelu iPhonu nemá pouze Federico Ciccarese.

1. Někdo by rád průhledný iPhone.

2. Video Joea Halla naplňují emoce, animace a osobnost nového iPhonu v kombinaci s novým iOS.

3. Některé návrhy jsou už trochu… Moc futuristické. Jako třeba tahle představa reproduktorů.

Tak jsme si zasnili. Ale přesto to berte spíše jako fantazii několika umělců či technických nadšenců. Apple se tím pravděpodobně  inspirovat stejně nebude…

Zdroj: mashable.com

Komentáře

Nahoru