Morning Recovery: Probuďte se po večírku bez kocoviny!

Představujeme startup, který na crowdfoundingovém portále Indiegogo získal 100 % požadované částky během jedné jediné hodiny! Morning recovery je velice úspěšným projektem, který má lidem pomoci zbavit se nepříjemných ranních nevolností po večerním pití alkoholu, zatímco spí.

lf3unxwmv4yj8rw64pcj

Sníte o nápoji, který vypijete před spaním po náročném večírku a probudíte se jako rybička? Bez bolesti hlavy, bez nevolností, zkrátka absolutně fit? Pak vás jistě nadchne nový startupový projekt s názvem Morning Recovery, který svým speciálním složením pomůže tělu vypořádat se s alkoholem, zatímco spíte.

w72rlti6uem0psqctovz

Tento zázračný nápoj Morning Recovery na Indiegogo získal požadovanou částku ve výši 25 000 dolarů, tedy 625 000 CZK během pouhé hodiny! Nyní již příznivci tohoto produktu přispěli na projekt téměř 600 % z původní požadované částky. Morning Recovery vám pomůže zatočit s ranní kocovinou. A navíc nabízí skvělou broskvovou příchuť!

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru