Muž, kterému přezdívají skutečný Iron-Man, se dostal do Guinessovy knihy rekordů!

Richard Browning, zakladatel společnosti Gravity Industries, je právem přezdíván jako skutečný Iron-man. Vytvořil totiž nejrychlejší létající oblek, se kterým se dokonce dostal do Guinessovy knihy rekordů.

Richard Browning vyrobil unikátní oblek, ve kterém přeletěl Lagoona Park v Anglii, a to rychlostí 51,53 km/h. Jeho oblek obsahuje také 6 malých plynových turbín, které jsou připoutány k pažím a umožňují létání.

Richard Browning nedávno prohlásil:

„Jsem velice potěšen, že jsme pořídili záznam ze zkušebního letu. Jsem hrdý na to, že jsme se stali součástí dne Guinessových rekordů, že naše dílo bylo uznáno a bude oslavováno po celém světě.“

Jak zmíněný oblek funguje, jste se mohli přesvědčit ve videu výše. Co myslíte, dostal by Richard Browning místo ve Stark Industries?

zdroj/foto: mashable.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru