Na eBay se draží Ferrari FXX Evolution, stojí jen 1 500 000 USD

Na eBay se draží Ferrari FXX Evolution, stojí jen 1 500 000 USD

Čas od času se na světových aukčních serverech objeví něco skutečně zajímavého. Teď se na eBay.com objevila aukce luxusního vozu Ferrari FXX Evolution, které se na světě vyskytuje pouze sedmnáctkrát. Kromě ceny, která činí „pouze“ 1 500 000 USD (24 milionů korun) je zajímavý také stav tachometru. Vozidlo totiž ujelo jen 11 km.

Majitel k aukci přiložil i mnoho fotografií vozidla. Krásné červené ferari se tak doslova třpytí na svém podstavci a oslňuje možné budoucí majitele.

Počet těchto vozidel je malý. Na světě se vyskytuje pouze 17 kusů a získat takového miláčka je tedy víceméně nemožné. Jeho cena v aukci je poměrně výhodná a luxusní závodní auto určené okruhové využití může být každého, kdo pár milionů na svém kontě má. Podle počtu najetých kilometrů je jasné, že aktuální majitel vozidlo zakoupil spíše „pro dobrý pocit“ a rozhodl se jím nejezdit.

Aukce končí už zítra a pokud zrovna nemáte čím jezdit, rozhodně neváhejte a jděte do toho…


Zdroj obrázku: eBay.com

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru