Dnes vyšlo 1 článků

Na Facebooku útočí dětské tváře

Na Facebooku útočí dětské tváře

Pamatujete na beer challenge? Aby taky ne… Na to jen tak zapomenout nejde. Teď je tu nová výzva. Tentokrát aspoň není problémem pro nezletilé. Jen se ztrapníte, o nic nejde. Za úkol máte zveřejnit svou fotku z dětství. Když to neuděláte? To záleží na tom, kdo vás nominoval.

Možná jste si toho mezi svými přáteli již všimli. Přichází nová výzva. Tentokrát to buď nevypadá na tak masové zapojení, nebo jsme ji možná zachytili ještě v raných začátcích. Spíš to ale bude tím, že v tom není žádný alkohol ani sex, takže se tolik lidí nezapojí. Navíc jsou facebookové výzvy už trošku ohrané.

 

tomuv-komentar-3

No ano. Tohle je opravdu trefné.

Je to vůbec výzva?

Zase jde o multimediální obsah. Není to video, ale jenom fotografie. Máte nahrát svou fotografii z dětství. Je to tak obyčejný úkol, až to není vůbec zajímavé. Jako malí jsme téměř všichni vypadali roztomile, navíc určitě si ke zveřejnění nevyberete žádnou fotku, na které vypadáte trapně. Vyberete takovou, na níž vypadáte jako malí andílci.

photo-challenge

Když do 48 hodin nezveřejníte svou fotku z dětství, dlužíte mi Tic Tac!

Směšný je i trest, pokud úkol nesplníte. Nejdříve třeba dodat, že se snad nenajde nikdo, kdo by to neudělal, protože o nic nejde. Dalo by se spekulovat o tom, zda se tomu vůbec dá říkat výzva. Když ale nesplníte, záleží to na tom, kdo vás nominoval. Na basu piva zapomeňte, zřejmě budete dlužit jen čokoládu nebo Toblerone.

photo-challenge-2

Tady je to za čokoládu.

photo-challenge-3

Opět čokoláda.

Skoro to totiž vypadá, jako kdyby tuhle výzvu nezačal žádný pedofil, který si chtěl vyhonit, ale nějaký člověk nižšího věku. Třeba je to dětská parodie na beer challenge. Téhle výzvy se totiž bez výčitek svědomí mohou zúčastnit všichni. I nezletilí. Jen někteří z nás tedy budou zveřejňovat fotky dvacet nebo třicet let staré, někteří budou muset vytáhnout takové, které pořídili před pár lety…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru