Na Flickru nyní najdete vizuálně podobné obrázky!

Používáte k vyhledávání obrázků pro vlastní blog, pozvánky či jiné grafické záležitosti nástroj Flickr? Pak vás možná potěší, že Flickr nyní přidal možnost vyhledávání vizuálně podobných obrázků. Tato funkce se může hodit, ale je pořádně schovaná. Jak ji tedy najdete?

Pokud máte vlastní blog nebo čas od času vytváříte grafické materiály, bez pěkných obrázků se zkrátka neobejdete. Pokud obrázky získáváte právě na Flickru, jistě vás potěší, že zde přibyla funkce vyhledávání vizuálně podobných obrázků. Jen je pečlivě schována, tak není jednoduché tyto  obrázky najít.

Kde najdete vizuálně podobné obrázky?

flickr

Stačí ale vědět, kam kliknout a spoustu podobných obrázků získáte během několika vteřin. Najedete-li myší na zvolený obrázek, v pravém horním rohu se zobrazí 3 tečky a možností „see more“. Na tuto frázi stačí kliknout a podobné obrázky jsou na světě!

zdroj/foto: venturebeat

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru