Tisková zpráva: Nahlédněte do datových center FORPSI po celé Evropě

Společnost INTERNET CZ dokazuje svým současným i potenciálním zákazníkům, že značka FORPSI se při poskytování internetových služeb může opírat o zázemí moderních datacenter umístěných po celé Evropě. Na adrese dc.forpsi.com je umístěn nový web přibližující prostředí a technologie těchto datových center.

Na nových stránkách je k vidění mnoho zajímavých fotografií, takže každý si může udělat ucelenou představu o tom, kde hostují jeho webové stránky, kde je uložen jeho pronajatý server či na jaké technologii si může zřídit virtuální server, případně odkud jsou přenášena data z jeho cloud serveru.

Za pomoci grafů, obrázků, tabulek a přehledů se návštěvníci webu mohou podrobně informovat o používaných technologiích, o konektivitě datacenter, o způsobu zabezpečení dodávek elektrické energie nebo o systémech chlazení serveroven, o bezpečnosti uložených dat či použitých hasicích systémech.

Web dc.forpsi.com je věnován datacentrům v ČR, Itálii, Francii, Německu a Velké Británii. Pro návštěvníky stránek je připravena také zajímavá možnost ověřit si získané informace osobní návštěvou. Součástí stránek je totiž i objednávka prohlídky libovolného datacentra. Všude zájemce o prohlídku rádi uvítají.

O FORPSI

Společnost INTERNET CZ, a.s., která na trhu působí pod značkou FORPSI, v současné době spravuje více než 310 000 domén, z nichž téměř 2/3 jsou domény s koncovkou .CZ. Sídlo společnosti se nachází v jihočeské obci Ktiš v okrese Prachatice, kde je zároveň umístěno datacentrum FORPSI s nejmodernějším technickým vybavením a zabezpečením, ze kterého jsou obsluhováni nejen zákazníci z České republiky, ale i ze Slovenska, Maďarska a Polska.

Mateřská společnost ARUBA S.p.A. patří ke světové špičce v oblasti poskytování hostingových a cloudových služeb a správě doménových jmen. Více informací na http://www.aruba.it.

KONTAKT:

Jiří Glowacz

INTERNET CZ, a. s.

jiri.glowacz@forpsi.com

(+420) 38 38 35 35 3

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru