Dnes vyšlo 1 článků

Nakupujte vozy Volvo nově i v Českých Budějovicích

Spolehlivost, kvalita, dokonalý design, bezpečí – to jsou vozy Volvo. Společnost Volvo Car Corporation se řadí mezi jednu z nejsilnějších značek v automobilovém průmyslu a jejím cílem je vytvářet nejbezpečnější a nejvíce vzrušující zážitek z automobilu a jízdy všem moderním rodinám. Toužíte-li i vy po maximálním bezpečí a komfortu na vašich cestách, můžete si nově zakoupit nové i ojeté vozy Volvo v jižních Čechách.

Volvo zamířilo i do Českých Budějovic

Od 1. dubna 2014 můžete zakoupit jak ojeté, tak nové vozy Volvo u autorizovaného dealera Mach Motors, který má své sídlo v Českých Budějovicích. I když se jedná o novou nabídku a možnost nákupu, samotný prodejce není v tomto oboru žádným nováčkem. Mach Motors se zabývá prodejem automobilů již několik let a na svém kontě má více jak tisícovku spokojených klientů.

Široká nabídka vozů

Volvo České Budějovice vám nabízí bohatou nabídku vozů, kde si vybere opravdu každý. Naleznete zde nejen nové vozy Volvo, ale chcete-li ušetřit, zaujmou vás určitě i ojeté vozy Volvo. Ať už je vaším snem skandinávská krása s dynamickým designem Volvo XC60, silné, bystré SUV s vynikajícím výkonem Volvo XC90 nebo luxusní pětidvéřový kompakt Volvo V40, v nabídce Mach Motors České Budějovice si rozhodně vyberete.

Výhodné ceny příslušenství

V rámci akce Jaro v novém máte možnost pořídit si u autorizovaného dealera Volvo Mach Motors speciální nabídku Volvo příslušenství. Vybírat můžete z bohaté nabídky elektronických, přepravních a stylových originálních doplňků, které jsou pro vás až do 31. července 2014 připraveny za akční ceny.

Ať už chcete zakoupit nový automobil Volvo, vybrat si z bohaté nabídky ojetých vozů, nebo si dokoupit příslušenství k vašemu Volvu, pak byste rozhodně měli zavítat do Českých Budějovic a navštívit autorizovaného prodejce Mach Motors.

Komentáře

Nahoru