Napište nám svoje zkušenosti s eshopy

Napište nám svoje zkušenosti s eshopy

Na našem fóru jsme se rozhodli vytvořit menší databázi internetových obchodů. Věnovali jsme tomu celou sekci, kterou můžete nalézt pod názvem E-Shopy, IT firmy. Tato sekce má našim uživatelům nabídnout informace o internetových obchodech, zkušenosti ostatních uživatelů, varování před nedůvěryhodnými prodejci a další.

Asi každý z náš už někdy nakupoval v nějakém eshopu. Určitě nejsme sami, kdo při nákupu ve zcela cizím eshopu, s nímž ještě nemáme žádné zkušenosti, má v hlavě sebehorší myšlenky a bojí se, že se může nechat napálit. Podobných příběhů je plný internet. Právě proto chceme tuto sekci zaplnit názory uživatelů na eshopy, s nimiž mají zkušenosti a mohou nám o nich něco říci.

Máte-li s nějakým eshopem špatné zkušenosti, neváhejte a napište nám to. Máte-li dobré, neváhejte také a pište. Vytvořme společně seznam obchodů na internetu a varujme před těmi špatnými nebo doporučme ostatním ty kvalitní.

Pokud zde diskuze o Vašem eshopu neexistuje, můžete jí založit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru