Nejdražší naslouchátka od značky Apple

Apple uvede po novém roce na trh naslouchátka k iPhonům. Konečně pokrok pro lidi se sluchovou vadou. Akorát si to zřejmě nebudou moci dovolit, neboť z neověřených zdrojů budou stát 75 tis. Kč.

Lidé se sluchovou vadou si za nedlouho budou moci zakoupit nová naslouchátka „Made for iPhone“. Uživatelé je budou moci rovnou připojit ke svému iPhonu.

Technologická společnost Apple s pomocí dánské společností GN ReSound vyvinula naslouchátka s podivným názvem Linx, která jsou vůbec prvními naslouchátky propojující uživatele a jeho telefon. Komunikaci umožňuje Bluetooth 4.0 LE.

1125-linx-1

Naslouchátka mají několik využití a funkcí – mohou být použita jako běžná bezdrátová sluchátka (k poslechu hudby) nebo při obousměrné komunikaci jako například Handsfree pro hovory. K nastavení naslouchátek bude sloužit nová sekce v nastavení iPhonů nebo popřípadě doprovodná aplikace.

Dle spekulací by se na trhu měla tato naslouchátka objevit po novém roce za 3000 dolarů (75 tis. Kč), což je na naslouchátka poměrně velká suma.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru