Tisková zpráva: Naučte se pracovat s duchovní energií

Naučte se pracovat s duchovní energií

S tím, jak máme k dispozici stále nové vynálezy a technologie, často zapomínáme na věci staré, které využívali naši předkové již v dávných dobách. Jednou z takových věcí je i schopnost pracovat s duchovní energií. V dnešním světě zaměřeném na materiální statky jsme ji bohužel již ztratili.

Léčitelskou metodou vycházející právě z duchovní energie je i Reiki. Je založená na existenci energetických čaker a drah v našem těle a aury v okolí našeho těla. Pokud jsou čakry vyrovnané a dráhami proudí energie, nemáte žádné problémy, jste zdraví. Jestliže ne, je potřeba se zaměřit na to, jak to vyřešit.

Co můžete dělat?

Pro začátek je asi nejdůležitější celému principu věřit. S vírou jde prostě všechno lépe. Reiki sice je léčivá životní energie, ale vyléčit vás dokáže pouze tehdy, pokud jí budete důvěřovat. Proto pokud vás východní filozofie moc neoslovují, zřejmě to nebude nic pro vás.

A v případě že ano? Pak je nejvyšší čas se tím začít zabývat. Samozřejmě existují různé kurzy, kde se vám budou věnovat mistrové Reiki, ale pro začátek můžete začít s knihami. Vyberte ale ty správné. Třeba na eshopu Reiki knihy zboží připravovali spolu s mistrem učitelem Martinem Ospalíkem.

Široký a přehledný výběr knih

Na výběr tam máte opravdu z mnoha. Užitečné je rozdělení do čtyř stupňů. Stejně tak v eshopu existuje i rozdělení na začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Díky tomu si můžete vybrat knížku přesně podle své úrovně, postupovat od základů ke složitějším informacím a pobrat tak Reiki komplexně.

Pokud se nacházíte ve stádiu, kdy problematice léčivé energie Reiki již rozumíte, určitě si dokážete vybrat sami, co přesně by vás zajímalo. Můžete se orientovat podle autora. Díla Diane Steinové, Mikaa Usui nebo Waltera Lübecka patří k velmi známým pojmům. A přesně takové ověřené přínosné knihy v eshopu najdete.

Věnovat se vám bude učitel Reiki

Navíc naprosto u každé knížky najdete detailní popis a obvykle několik fotografií. Dozvíte se veškeré potřebné informace, které k výběru kvalitní literatury o potřebujete. A kdyby vás přece jenom zajímalo ještě něco navíc, pomůže vám přímo učitel Reiki. Společně jistě něco vyberete, a jelikož je většina zboží na skladě, do dvou dnů to máte doma.

Mimochodem máme pro vás ještě jeden tip. Vlastně dva. Určitě se na eshopu podívejte na Nejoblíbenější knihy a Poslední kusy v ČR a SR. Uděláte si dobrou představu o tom, co se čte. A přece jenom pokud je něčeho k dispozici poslední kus, znamená to, že je o to velký zájem, že?

Tak vzhůru na ReikiKnihy.cz. Je vidět, že se o eshop starají lidé, kteří dané problematice skutečně rozumí, takže kde jinde byste měli informace o této duchovní energii shánět?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru