Naučte se „profesionálně“ parkovat, ale pozor na čáro-slepost

Naučte se „profesionálně“ parkovat, ale pozor na čáro-slepost

Každý nemá vrozenou schopnost „geniálně parkovat“. Proto leckdy vznikají poměrně vtipné pohledy a občas se i člověk ptá „Co to je za deb***?“ Na toto téma vznikla i webová stránka plná těchto unikátů, které určitě stojí za zhlédnutí.

„Každý hold neprošel auto-školu zrovna na výbornou nebo řídí, i když ví, že to jeho schopnosti zrovna moc nedovolují“ touto větou bych asi v krátkosti shrnul web, který obsahuje velké množství doslova povedených fotek o jedné z životně důležitých a náročných schopností. Asi všichni tušíte, že mluvím o parkování, které je leckdy natolik náročné, že své vozidlo zaparkujeme na místo, kam se buďto nevejdou ostatní auta a nebo to je proti předpisům.

fotka 1 fotka 2

 

Čas a trpělivost

Děje se to převážně tehdy, když nemáte čas nebo trpělivost, což je dle mého názoru asi nejčastější odvodnění špatného parkování. Ale, to není hlavní myšlenkou článku – seznámit vás o tom, jak parkovat a přitom nebýt za hlupáky. Chtěl jsem vám tedy ukázat webovou stránku parkujemakodebil.blogspot.cz. Jak název napovídá, stránka bude plná zajímavého obsahu, a to doslova.

 

 

Typy řidičů

Po detailním studiu této stránky si osobně můžete rozlišit typy řidičů a především jejich způsob parkování. My jsme pro vás vybrali několik těch nejzajímavějších. Možná jste se i vy někdy setkali s podobnými řidiči, kteří by si zasloužili zabavení svého řidičského průkazu.

Čároslepci

Fotografia0753 unnamed

2014-02-13-12-18_chrysler DSC_0262 IMG001 unnamed (1) (1) unnamed (2) (1) unnamed (2) (2) unnamed (2)Improvizátoři

unnamed (1) unnamed (3) unnamed (4)unnamed (1) (2) unnamed (1) (3)

A spoustu dalších na parkujemakodebil.blogspot.cz

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru