Dnes vyšlo 1 článků

Návod, jak prospět s vyznamenáním: Pište takto testy a budete na tom vážně dobře

Návod, jak prospět s vyznamenáním: Pište takto testy a budete na tom vážně dobře

Vysvědčení a čas prázdnin se neodvratně blíží a snad všichni na poslední chvíli shánějí ty nejlepší možné známky. A jak ty nasbírat? Pomocí testů. Avšak, co se stane, když se takový test zvrtne a za lavici se posadí člověk, který je buďto budoucím pacientem psychiatrického oddělení nebo nepochopeným géniusem.

Žáci při písemkách dokážou vážně velice překvapit. Někdy se jim test povede natolik, že nedává totálně žádný smysl. Buďto se jedná o zvláštní případ nebo o nepochopeného génia, neboť to, co někdo je schopen napsat do testu, je více než nenormální. O tom vás může bezesporu ujisti písemná práce mladého žáka základní školy. Dle otázek lze usoudit, že navštěvuje asi první nebo druhou třídu. Je vidět, že ji zvládá vážně dobře… 

Možná bylo geniální, kdybychom viděli ještě výraz učitelky, když tento test hodnotila…

TUgadnF

Avšak nezoufejte, pokud jste i vy udělali nějakou podstatnou chybu v testu. Pokud vás to uklidní, nejste na tomto širém světě jediní. Každý chybuje, avšak věřím, že nejhorší chyby jsou většinou ty nečekané. Také vám dosti přidá na sebevědomí to, že si čtete test spolužáka, který má podstatně horší známku než vy. Ale musíte uznat, že má mnohem originálnější odpovědi… Něco na tento způsob:

vtipne_testy04 vtipne_testy05 vtipne_testy06 vtipne_testy20 vtipne_testy01 vtipne_testy02 vtipne_testy03

 

 

Zdroj: http://greatnez.be/top10exam/funnyanswers.htm
http://www.funnyexamanswers.com/, Refresher.sk

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru