Dnes vyšlo 1 článků

Nejpopulárnějšími lidmi na světě jsou Američané, na sociální síti to tvrdí tisíce lidí

Nejpopulárnějšími lidmi na světě jsou Američané, na sociální síti to tvrdí tisíce lidí

Sociální síť Ba­doo.com provedla velice zajímavý mezinárodní průzkum. Požádala totiž 30 tisíc svých uživatelů z celkem 15 zemí světa, aby vyjmenovali státy, které považují za nejpopulárnější. Vítězem se staly Spojené státy Americké.

Badoo.com je relativně mladá a v Česku nepříliš dlouho známá sociální síť, která se vyznačuje hlavně svými trochu odlišnými funkcemi, mezi něž patří například vzájemné hodnocení uživatelů, organizování srazů, ale také klasické chatování, sdílení fotografií a další. Velmi často se o ní dozvídáme také díky emailům oznamujícím, kdo se s námi dnes chce setkat a podobně.

Průzkum provedený touto společností zjistil, že Američanům patří titul nejpopulárnějších lidí na světě. A to i přes v poslední době sílící anti­ame­ri­ka­niz­mus, tedy odpor proti politice a kultuře Spojených států (viz Wikipedie).

Na druhém místě v žebříčku se umístila Brazílie. Z Evropy se nejvýše umístilo Španělsko. Naopak nejhůře dopadla Belgie.

Nejvíce oblíbení lidé podle průzkumu:

1. Ame­ri­ča­né
2. Bra­zil­čané
3. Špa­nělé
4. Italové
5. Fran­couzi
6. Bri­ti
7. Ho­lan­ďané
8. Mexiča­né
9. Ar­gen­tín­čané
10. Ru­sové

Nejméně oblíbení lidé podle průzkumu:

1. Bel­gi­čané
2. Po­láci
3. Tur­ci
4. Ka­na­ďané
5. Němci

Lloyd Pri­ce, mar­ke­tin­go­vý ředi­tel spo­leč­nos­ti Ba­doo, také vysvětlil, že důvodem obliby Američanů je i množství slavných osobností s touto národností. Poukázal tak na slavné muže v oblasti technologií, hudebního průmyslu, politiky a dalších…

Zdroj: SITA

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru