Tisková zpráva: Nová databáze modních značek – ModniZnacky.cz

Po několikaměsíčním vývoji a plánování byl 10. Září 2014 spuštěn nový web www.ModniZnacky.cz. Za webem stojí Ing. Milan Polák, model, milovník módy a také majitel internetového obchodu s módou www.DifferentFashion.cz.

„Od nového webu www.ModniZnacky.cz si slibujeme zvýšit v Česku povědomí o světoznámých módních značkách, o kterých si myslíme, že stojí za zmíňku. Chceme se také pokusit zmapovat informace o co možná největším množství známých i méně známých módních značek a nabídnout našim návštěvníkům encyklopedicky pojatý web plný příběhů, které doprovázely vznik značek a jejich cestu na výsluní módního světa,“ říká Milan Polák.

„Jde nám o to, aby i lidé, které zajímá móda, podpořili naši myšlenku tím, že náš web obohatí příběhem jejich oblíbené značky, která na webu zatím třeba chybí. Na webu je proto formulář, který slouží ke vkládání nových značek. Využít ho může úplně každý.“ Říká Simona Poláková, spolumajitelka eshopu DifferentFashion.cz.

A co za to? Pokud se rozhodnete na web vložit váš vlastoručně napsaný příběh o vaší oblíbené značce, získáte slevový kupón 200 Kč na nákup jakéhokoliv zboží na www.DifferentFashion.cz.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru