Tisková zpráva: Nová verze Software602 Print2PDF X: Ještě praktičtější, ještě šikovnější, ještě výkonnější

Nová verze Software602 Print2PDF X: Ještě praktičtější, ještě šikovnější, ještě výkonnější

Výkonný konverzní server pro vytváření PDF/A dokumentů rozšířen o podporu bankovních QR kódů, OCR a pořizování záznamu webových stránek.

Společnost Software602 uvedla na trh inovovanou verzi Software602 Print2PDF X, což je vysoce výkonný nástroj pro vytváření dlouhodobě čitelných dokumentů předarchivní péče podle poslední ISO normy (formát PDF/A-3). Nové funkce poskytují snadné řešení řady situací, které dosud bylo obtížné pokrýt.

Z nových možností využití Software602 Print2PDF X je možné zmínit následující:

BEZPEČNÉ ELEKTRONICKÉ SLOŽENKY. Po připojení Software602 Print2PDX ke stávajícímu účetnímu nebo fakturačnímu systému je možné rozesílat soubory s QR kódem podle standardů České bankovní asociace a s elektronickým podpisem. Načtením kódu je vytvořeno zadání platby pro mobilní nebo internetové bankovnictví. Připojení elektronického podpisu dává příjemci jistotu, že v dokumentu nebyly provedeny změny a že tudíž nemohlo dojít k podvržení čísla účtu.

AUTOMATIZOVANÉ VYTVÁŘENÍ ZÁZNAMU O OBSAHU WEBOVÝCH STRÁNEK. To je velmi podstatné tam, kde organizace provozuje elektronickou úřední desku nebo kdekoliv jinde, kde je zapotřebí prokázat, že určitý dokument byl na internetu skutečně vystaven po určitou dobu (například zadání výběrového řízení nebo oznámení obce o úmyslu prodat nemovitost apod.). Software602 Print2PDF X monitoruje stránku, v pravidelných časových intervalech vytváří záznam (včetně internetové adresy a dalších parametrů) a k těmto záznamům připojuje časové razítko dokazující, kdy byl každý z nich pořízen.

SKENOVÁNÍ LISTIN DO PDF S TEXTOVOU VRSTVOU. Software602 Print2PDF X může být napojeno na digitalizační linku, kancelářskou multifunkci nebo třeba chytré telefony s fotoaparátem. V každém případě je vytvářen elektronický dokument ve formátu PDF s textovou vrstvou připravené ke strojovému zpracování, kopírování textu, předčítání nevidomým apod.

Zůstávají zachovány všechny dosavadní silné stránky Software602 Print2PDF X jako vysoká výkonnost, snadná integrace s informačními systémy a zejména podpora všech verzí oficiálního formátu PDF/A doporučeného pro dlouhodobou archivaci (Long Term Preservation) a připojování elektronických podpisů podle specifikací PAdES (Long Term Validation) umožňující dlouhodobou ověřitelnost průkaznosti autorizovaného dokumentu, kdy veškeré informace potřebné k pozdějšímu ověření jsou součástí archivovaného dokumentu uzamčené kvalifikovaným časovým razítkem. I díky tomu je Software602 Print2PDF X vítaným doplňkem informačních systémů zejména tam, kde jsou vytvářeny elektronické faktury nebo jiné autorizované doklady.

O Software602

Software602 je český dodavatel programového vybavení s více než 20letou historií. Z dodavatele aplikací pro osobní počítače jsme vyrostli ve firmu schopnou realizovat i velké integrační projekty.

Našimi zákazníky jsou větší a střední organizace ve všech sektorech trhu. Naším posláním je poskytovat zákazníkům moderní řešení založená na formulářových aplikacích s podporou všech operačních systémů včetně mobilních platforem a s návazností na stávající informační systémy. Podporujeme celé procesy a celý životní cyklus práce s dokumentem až po zajištění dlouhodobé archivace.

Firma je certifikována podle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001/10006/20000 a řízení bezpečnosti informací ISO 27001, klíčoví pracovníci mají certifikace ITIL a Prince2. Software602 zaměstnává více než 100 lidí, obrat za fiskální rok 2012-13 byl přes 200 milionů korun.

Kontakty na Software602

Petr Hampl

E- mail: hampl@602.cz,

Telefon: +420 603 327 556

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru