Nové aktualizace Snapchatu: Přibudou geofiltry

Oblíbená aplikace Snapchat před  nedávnem představila novinky nové aktualizace. Na co se můžeme těšit? V Snapchatu přibudou geofiltry, tedy nové fotografické filtry, které bude ovlivňovat vaše poloha. Pokud budete třeba v Disneylandu, objeví se vám filtr pro Disneyland!

Oblíbená aplikace Snapchat si poměrně za krátkou dobu dostala na svoji stranu velkou masu uživatel. Dá se říci, že to je takový malý bráška Instagramu, který se neustále zlepšuje. Před nedávnem například byla odhalena nová aktualizace, která určitě potěší velkou řadu uživatelů této aplikace. Novinkou budou fotografické filtry, které bude ovlivňovat poloha uživatele.

Jste v Disneylandu, objeví se vám filtr pro Disneyland

Jak to funguje? Je to jednoduché, pokud jste například na výletě v Disneylandu, objeví se vám specifický filtr pro toto místo. V současné době se dá říci, že filtry jsou takřka pro všechno, co si vyžaduje společnost. Snapchat zároveň slibuje, že polohy, které budou potřeba k funkčnosti těchto filtrů, nebude ukládat.

Líbí se vám tato nová chystaná funkce?

Zdroj: Snapchat blog

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru