Tisková zpráva: Nové bezpečnostní kamery KGUARD co vidí i v mlze

Společnost KGUARD uvádí na trh nové kamery VW123E a HW128H, které jsou vhodné zejména pro sledovaní parkovacích prostor a jsou navrženy tak, aby bezchybně sledovali právě zaměřenou oblast snímání s ohledem na specifické potřeby daného prostředí.

Pečlivě zpracovaná a odolná konstrukce obou modelů umožňuje jejich instalaci jak ve venkovních tak i vnitřních prostorech a jsou vybavené nočním viděním do vzdálenosti až 35m.

Mezi speciální vlastnosti nových modelů patří u kamery VW123E schopnost kompenzace dálkových světel. Díky této jedinečné funkci je kamera schopna vykompenzovat ostré světlo od přijíždějícího vozu a tak zaznamenat detaily jako je dokonce SPZ.

Tato funkce je velice důležitá právě na parkovištích nebo vjezdech do garáží, kde dříve z důvodu absence této technologie nebylo možné identifikovat například viníka nehody, který ujel. Další z funkcí je vidění v mlze, kdy kamera vyčistí obraz a tak jsou objekty viditelné i za takto zhoršené viditelnosti.

Kamera HW128H j vybavena pětinásobným digitálním zoomem který je možné ovládat pomocí UTC kontroléru, který je dodáván spolu s kamerami a připojuje se právě mezi kameru a DVR. Díky tomu je možné si kdykoliv přiblížit sledovanou oblast a zaměřit se na detail.

Zorný úhlem 25°-80° v závislosti na optickém přiblížení nabízí kamera VW123E a 40° kamera VW128H. Obě kamery nabízí stejně vysoké rozlišení 1000TVL

Specifikace:   

VW123E VW128H
Rozlišení 1000TVL 1000TVL
Noční vidění 35m 35m
Objektiv 2,8-12mm 6mm
Provozní teplota -10°C – 50°C -10°C – 50°C
Vodotěsné provedení ANO ANO
Pozorovací úhel 25°-80° 40°
Optický zoom ANO NE
Podpora UTC ANO ANO
Rozměry 273x97x95mm 175x75x65mm
Vnější materiál Hliník Hliník
Kompenzace protisvětla ANO NE

Více informací na www.kguardsecurity.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru