Dnes vyšlo 1 článků

Nový a vylepšený Android Oreo 8.1. zahrne také umělou inteligenci a strojové učení

Nový a vylepšený operační systém Android Oreo 8.1. je konečně tu! Aktualizace nového Androidu představuje řadu vývojářských nástrojů, které zahrnují mimo jiné také umělou inteligenci a strojové učení.

android-8-oreo-mascot

Nový Android Oreo 8.1. je tu! A nese s sebou vylepšení, které ocení zejména vývojáři. Jedním z nových nástrojů je například rozhraní Neutral Networks API, které umožní vývojářům integrovat do svých aplikací strojové učení a umělou inteligenci. S novým API rozhraním tedy vývojáři mohou „vycvičit“ aplikace tak, aby mohly například klasifikovat obrázky, předpovídat chování uživatelů nebo reagovat na dotazy.

Vývojářům bude umožněno zlepšit také funkci automatického vyplňování. Mohou také nasměrovat své aplikace, aby automaticky přijaly konkrétní akci při každém vstupu na webovou stránku, která je označena jako nebezpečná.

zdroj/foto: mashable.com

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru