Dnes vyšlo 1 článků

Nový Battlefield se snaží překvapit novým videem s akčními záběry ze hry

Battlefield Hardline se polepšila a ukázala fanouškům nové video s akčními záběry ze hry. Máme se vážně na co těšit, oproti původní Aplha verzi je hra propracovanější a celkově lépe hratelnější…

Hra, kterou netřeba představovat – Battlefield Hardline ze studia Visceral Games se značně polepšila. Proč? Již před časem byl představena, ale v dosti slabé kvalitě, jelikož se jedná o leaknuté gameplayové záběry, to však hra byla pouze v Aplha verzi. Nyní k fanouškům dorazilo novější a značně lepší video, které vypovídá o tom, že se vývojáři vážně snažili. Hra je nyní lepší a celkově více propracovanější. Co nám tedy video nabízí?

Představí se spolu s novým Call of Duty

Nabízí nám na ochutnávku akční záběry ze hry. Nezbývá než čekat do oficiálního uveřejnění, které by mělo proběhnout na startující E3, kdy se hra představí společně s novou verzí Call of Duty. 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru