Nový design profilů na Twitteru povinný od 28. května

Nový design profilů na Twitteru povinný od 28. května

O tom, že se chystají nové profily na Twitteru jsme vás již informovali. Mnoho lidí doufalo, že si nebudou muset změnit profil. Marně. Nyní Twitter oznámil, že od 28. května to tak budou mít povinně všichni uživatelé.

Již nyní nový profil mají všichni nové uživatelé a část těch starších. Nicméně není jasné, kolik lidi si dobrovolně vybralo nový profil. Větší profilová fotka, větší úvodní fotka, připnuté příspěvky. To jsou jenom některé ze změn.

Twitter o tom samozřejmě jako první informoval na svém Twitter účtu. A rovnou poskytl odkaz na okamžité nahození nového profilu:

 

Připomíná vám to něco? Ano, začíná se to podobat Facebooku. Mnoho lidí nemá rádo design na Facebooku, nebo se jim prostě líbilo, že mezi Twitterem a Facebookem byl velký rozdíl. Nyní maji obě sítě mnoho společných prvků:

FB_Twitter

A reakce lidí? Ve skrze negativní. Mnoho lidí tuto změnu kritizuje:

 


Otázkou je, jestli je nový design skutečně špatní, nebo lidem prostě vadí jenom nové věci. Podobně to bylo na i YouTube s komentáři. Co si o tom myslíte vy?
zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru