Nový obrázek Bílého domu na Facebooku. K oslavě povolení manželství gayů a lesbiček

Jen několik minut poté, co Nejvyšší soud oznámil konec zákazu manželství párům stejného pohlaví, Bílý dům ukázal svou podporu změnou profilového obrázku na Facebooku. Obrázek je ilustrací Bílého domu v barvách kultovní duhové vlajky.

Bílý Dům si změnil profilový obrázek na Facebooku. Vyjádřil tak podporu rozhodnutí Nejvyššího soudu o povolení manželství párům stejného pohlaví. Na Facebooku Bílého domu teď můžete vidět obrázek, který vyobrazuje Bílý dům, v barvách kultovní duhové vlajky.

2015-06-28_141442

Možná jste si všimli, že někteří z vašich přátel mají svou profilovou fotografii také v duhových barvách. Vyjadřují tak také podporu rozhodnutí soudu. Jak si přebarvit vlastní fotografii tak, aby byla v duhových barvách, najdete v článku zde.

Co se týče této barvy loga, jedna společnost používala duhové barvy už dlouho předtím. Víte, která to byla? :-)

2015-06-28_225439

foto: apple.com

Ano, společnost Apple byla opět napřed…

Prezident Obama je zastáncem povolení manželství gayům a lesbičkám již od roku 2012.

2015-06-28_141356

Tomuto obrázku dalo like téměř 800 tisíc lidí za dva dny. Like obrázek dostal například i od Marka Zuckerberga. Obrázek již sdílelo téměř čtvrt milionu lidí.

 

zdroj/foto: mashable.com, facebook.com

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru