Tisková zpráva: Nový program o budování osobní značky

Poslední fází projektu Banán za milion, který byl zahájen na konci května úspěšnou e-knihou „Jsi značka….ve frontě na banány“, je program Jsi značka, do kterého lze vstoupit do 29.6.2014. Jsi značka je online program, pro ty, kteří chtějí vystoupit z fronty a stát se značkou ve svém oboru. Trénink se skládá z pěti částí, které členy naučí jak se stát předvídatelným, ovládnout svojí značku, získat si druhé, myslet ve velkém a usednout na trůn úspěchu.

„Ve skutečnosti k úspěchu stačí jenom přeměňovat sám sebe za sám sebe,“ píše brand manažer Tomáš Lukavec, který je odborníkem na budování osobní značky a projekt uskutečnil společně s Pavlem Říhou, autorem Školy návyků.

Ve svých začátcích, kdy Pavel tvořil první blog a Tomáš myl okna aut na benzínové pumpě, ani jeden netušil, že jednou budou spolupracovat s úspěšnými značkami, jako jsou David Kirš, Robert Rohm nebo Mark Dzirasa.

Program Jsi značka začíná 5. 7. 2014 a bude trvat tři měsíce. Tomáš bude postupně provádět členy pěti hlavními moduly, kde zjistí svoje silné a slabé stránky, poznají svůj profil pro budování značky a naučí se, jak vytvářet důvěru. Dále Tomáš členům popíše pět pilířů osobní značky, předá klíč ke správné motivaci, naučí zásady networkingu a pomůže stanovit krátkodobé cíle.

Program Jsi značka je pro každého, kdo chce vystoupit řady, plně využít svůj potenciál a znásobit hodnotu svého času.

Více informací najdete na www.bananzamilion.cz

Kontakt:

Žofie Šmejkalová,

asistentka Tomáše Lukavce

(+420)774304314

info@bananzamilion.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru