Objevit.cz: Komentujte články a nelekněte se několika změn

Objevit.cz: Komentujte články a nelekněte se několika změn

Jak jsme slíbili v dnešním novoročním článku, přinášíme Vám několik novinek, které jsme právě aktivovali a můžete je plně užívat. Veškeré změny nejsou nijak radikální, jedná se takřka o detaily, ale všimnout si můžete i větších změn, jako například otevření komentářů i pro neregistrované uživatele, přibyla nám nová sekce a zapomenou nesmíme ani na vylepšení úvodní stránky. Pojďme si to shrnout…

O změnách jsme Vás informovali již novoročním článku, kde jsme jejich spuštění slíbili na tento víkend. Sobota se blíží ke konci a my Vám je můžete představit…

Asi největší novinkou je otevření komentářů pro všechny. Již můžete na článek reagovat bez povinné registrace a samozřejmě i odpovídat na komentáře jiných. Tuto funkci však zatím pouze testujeme a je možné, že reagování mezi čtenáři nebude vyřešeno zrovna nejlépe. Právě proto přivítáme Vaše připomínky hlavně k tomuto tématu, pomohou nám funkci vylepšit.

[poll id="58"]

Společně se začátkem nového roku můžeme přivítat i novou sekci Objevy, kde chceme řadit námi vybrané články hodnotící webové projekty, představující zajímavé webové stránky, případně osobnosti na internetu. Rádi bychom v této sekci nechaly zařazeny pouze zajímavé a „chytlavé“ články inspirující čtenáře k přečtení dalších článků. Doufejme, že se nám to podaří. Sekce se objevila i v horním menu.

Poměrně znatelně se změnila úvodní strana. Můžete si všimnout rozlišování mezi obyčejnými rychlovkami a delšími články. Rychlovky budou i nadále s černým nadpisem, ale námi vybrané články budou mít nadpis modrý. Takto chceme upozornit na zajímavé rozhovory, náročnější články, či námi zvolené důležité články, které chceme, aby čtenář nepřehlédl.

Postranní panel již nezačíná upoutávkami na zajímavé rozhovory, ale seznamem nejnovějších článků. Tímto chceme čtenáři zpříjemnit pohyb na webu. Pokud čtenář ve staré verzi četl nějaký článek, musel se vrátit na úvodní stranu aby mohl číst dále. Takto může pouze kliknout a má před sebou další z nejnovějších článků.

Změnil se i prostor pod články. Na konci každého článku se již nebudeme chlubit svými životopisy, ale rozhodli jsme se trošku minimalizovat. Kromě reklamy zde naleznete tři doporučené články související s tématem a samozřejmě pohodlné ikonky ke sdílení. Společně s tímto bylo opraveno počítadlo přečtení, které bohužel nefungovalo. proto budou mít články povětšinou nulovou čtenost.

Rádi bychom Vás poprosili o trpělivost s těmito změnami. Určitě ještě mají svoje mouchy, ale chceme je vychytat. Pokud naleznete jakoukoliv chybu, problém, či nedostatek, určitě nám jej do komentářů napište. Snažili jsme se vše spustit 100% funkční, ale je možné, že se nám to nepovedlo. Jak je uvedeno výše, citaci komentářů upravíme, pokud nebude uživatelsky přívětivá, stejně jako cokoliv jiného.

Doufáme, že Vám tyto změny zpříjemní pobyt na fóru a těšíme se na Vaše reakce.

Štítky:

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru