Objevit.cz: Přečtěte si o začátcích našeho magazínu a jeho majiteli

Objevit.cz: Přečtěte si o začátcích našeho magazínu a jeho majiteli

Objevit.cz stále nabírá na svojí popularitě. Máme stále větší a větší čtenářskou základnu a to nás motivuje k ještě lepším článkům. Brzy vydáme nové rozhovory se zajímavými osobnostmi, další články nejen o dění ve světě počítačů, ale také zajímavosti, tipy a návody. Plánů máme mnoho, ale teď bychom vám rádi předvedli něco málo z naší minulosti…

Jeden z nejznámějších a nejlepších blogů o online podnikání 404m.com, který vede Ivan Sárközi, známý také jako drago, mě poprosil o sepsání článku o založení tohoto magazínu.

Článek můžete nalézt zde.

Jelikož jsem měl za úkol psát o vzniku, správě, údržbě a plánech týkajících se brzké budoucnosti, zmínit zajímavé, poučné a inspirující informace, neměl jsem prostor pro to nejdůležitějším. Tím je poděkování, které jsem se při psaní článku rozhodl sepsat sem.

Jsem přesvědčen o tom, že bych nikdy Objevit.cz nezaložil bez Daniela Suchého, mého vynikajícího technika, skvělého kamaráda a upřímného a poctivého člověka. Magazín by také nefungoval bez naší skvěle fungující redakce, kterou jsme v posledních dnech rozšířili a pravděpodobně se nám povedlo najít ty nejlepší pisálky, jaké jsme kdy mohli mít. Poděkování také patří mnoha dalším, ale to bych zde musel napsat dlouhý seznam lidí, který by vás jistě omrzel. Proto jsem napsal jen to nejdůležitější a nezapomenu také zmínit vás – naše čtenář. Kdybychom vás neměli, nebylo by pro koho psát. Děkuji tedy za vaší náklonnost a čas, který nám věnujete.

Jiří Rostecký
majitel

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru