OBRAZEM: 15 pejsků, kteří vám zaručeně zvednou náladu

Pokud dneska máte náladu „pod psa“, jste tu správně! Připravili jsme si totiž pro vás patnáct vtipných fotografií se psy, které vám zaručeně zlepší náladu. Proč? Jsou na nich totiž pejsi, kteří se zvláštním způsobem usmívají na svět. Navíc, co může být lepšího na odreagování než vtipné výrazy němých tváří?

Každý nemusí mít zrovna „bezva“ den a potřebuje něčím rozveselit. Nebo jen měl celý den plný shonu a namáhavé práce, že si jednoduše potřebuje odpočinout nebo se nějakým „efektivním“ způsobem odreagovat. Máme tedy pro vás jakýsi recept, který vám hnedka zvedne náladu. Nebojte, přispívání na charitu to není! Spíše vtipné a velice působivé fotky „smějících se psů“. Hold, psi jsou zajímavá a leckdy i zábavná stvoření, kterých bychom si měli vážit. Říká se přeci, že pes je nejlepším přítel člověka.

15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu14 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu13 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu12 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu11 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu10 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu9 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu8 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu7 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu6 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu5 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu4 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu3 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu2 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu1 15-dokonalych-fotek-pejsku-ktere-vam-zarucene-zvednou-naladu

Přemýšlíte o pejskovi nebo už nějakého máte doma?

Tak co, zvedly vám tyto fotky náladu? Nyní však k tomu podstatnějšímu. Pokud máte či přemýšlíte o pejskovi, tak se vám určitě budou hodit nějaké nové chovatelské potřeby, které k novému zvířátku neodmyslitelně patří. Přeci nechcete vodit pejska na „špagátku“ a granule pro psy dávat do nějaké klasické mísy? To by asi nebylo zrovna nejlepší řešení. Pejsek je sice na začátku celkem drahou záležitostí, ale za tu lásku, kterou vám mile opětuje to přeci stojí. Navíc takový pes může být jako účinný budík. Zatímco na svém telefonu v pohodě stisknete „Odložit“, pes se tak lehce odbýt nenechá.

Co takový pejsek jí?

To bychom si v krátkosti shrnuli, jaké výhody jsou, když máte doma pejska. Nyní však, co mu budete dávat k jídlu? Normální jídlo či slané pochutiny se ke konzumaci pro psy nedoporučují. Tak co tedy? Osvědčeným krmivem jsou konzervy pro psy s různými příchutěmi. Celkem dobrou vychytávkou je, když se pokusíte pejska naučit, jaká je jaká a on si následně vybere. Avšak, naučit ho je složitější než to říkat…

Pamlsky nesmí chybět!

Tak, k jídlu jsme tu již zmínili granule a konzervy, avšak stále něco chybí. Samozřejmě ke správnému výcviku a poslušnosti nesmí chybět nějaké ty pamlsky, kterými vždy pejska „podplatíte“ a on bude vědět, že udělal správnou věc. Dá se říci, že tak to funguje i v reálném životě, ale raději se tím nebudeme zabývat.

foto: mameradipsy

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru