OBRAZEM: 7 praktických tipů, které Vás nikdy nenapadly!

OBRAZEM: 7 praktických tipů, které Vás nikdy nenapadly!

Na světě je spousta jednoduchých triků a tipů, které Vás sice nikdy nenapadli, ale vzhledem k tomu, kolik nás běhá po této planetě, je vcelku pravděpodobné, že někoho tyto urychlovače času nebo šetřiče peněz napadnou. Objevit Vám díky webu awesomeinventions.com přináší 7 nejzajímavějších praktických tipů, které Vás nikdy nenapadly! A věřte i kdybyste náhodou nějaký z nich znali, tak Vás ostatní dostanou.

1. Náhradní lžíce

Znáte to. Koupíte si jogurt a až po zaplacení na pokladně Vám dojde, že nemáte čím pochoutku jíst. Zde je praktické řešení v té největší krizi. Dobrou chuť.

apple-spoon

2. Jak vyčistit CD/DVD?

V dnešní době flashek jsou ‚cédéčka‘ a ‚dévédéčka‘ už poměrně zastaralé. Mnoho z nás však stále má na DVD oblíbené filmy nebo videokamerou zaznamenané důležité okamžiky života. Co dělat, když se nám takové CD nebo DVD umatlá a my po ruce nemáme speciální hadřík? Zkrátka použijte banán. 

banana

3. Brčkem z plechovky? Proč ne!

Možná jste příznivci plechovek a možná rádi pijete své oblíbené tekutiny brčkem. Tak přesně pro Vás je tato rada! Využijte všechny kousky plechovky, kterou si kupujete a jednoduše zároveň zabráníte nestabilnímu a vypadávajícímu brčku.

soda-tabs

4. Jíte to špatně!

Budete překvapeni, ale některé vaše pochutiny se správně jedí úplně jinak, než jak je jíte Vy celý život! Typickým příkladem je Tic-Tac nebo Toblerone. Objevte Ameriku, přece jen jste na Objevit.cz.

tictacs

toblerone

5. Už žádné zamotané přívěsky a sluchátka!

Nevíme jestli to jsou kouzelní skřítci, ale někdo nám neustále zamotává sluchátka a přívěsky. A to především v kapsách. K úniku z této prekérní situace Vám pomůže obyčejné brčko, které nasunete buď na přívěšek nebo na sluchátka (odspodu).

necklace through straw

6. Neutrácejte za obaly na klíče!

Je to zbytečné vyhazování peněz. Vždyť stačí jen zapojit svoji kreativitu a výsledek je nakonec ještě daleko lepší, protože jste si ho udělali přesně tak, jak jste chtěli. Co takhle zkusit laky na nehty nebo tempery?

nail polish keys

7. Sbírejte uzávěry od vína!

Šetřete si pečlivě z každého vína korkový uzávěr a dejte svému pití alespoň nějaký smysl. Až jich budete mít dostatek, tak si udělejte svojí vlastní korkovou nástěnku. Chráníte tím přírodu, budete originální a ještě ušetříte. Tak proč už dávno nesbíráte?

wine cork board

Zdroje: awesomeinventions.comreddit.comfoodbeast.com21predilections.livejournal.comrealsimple.comjewelpie.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru