Dnes vyšlo 1 článků

OBRAZEM: Geniální vynález pro stavby – tiskárna chodníků

Ve 21. století se stále najde práce, která se musí dělat ručně a namáhavě. Za zmínku stojí pokládka zámkové dlažby, kdy musí pracovník dávat jednu cihličku za druhou. Avšak vynález, který by toto usnadnil již existuje. Vyrobila ho holandská společnost a dá se říci, že se jedná o novodobý tisk chodníků!

Stavba chodníků je jedním slovem náročná. Poměrně sloužitou je třeba zámková dlažba, při které musíte jednoduše dávat jednu dlaždici za druhou. Abychom pravdu řekli – na 21. století celkem zbytečná práce. Proč dělat tedy něco složitě, když to jde i jednoduše? Holandská firma Vanku BV sestavila geniální vynález, který dokáže plně nahradit lidskou sílu a položit chodník během chvíle. Dá se říci, že se jedná o jakousi tiskárnu na chodníky. tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-12 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-2 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-11 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-1 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-10 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-8 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-7 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-5 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-4 tiger-stone-interlocking-brick-road-machine-printer-lays-bricks-3

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru