OBRAZEM: Islandská policie má vlastní instagramový účet plný fotek ze služby

OBRAZEM: Islandská policie má vlastní instagramový účet plný fotek ze služby

Islandská policie přišla s velmi pozoruhodným nápadem, jak se přiblížit veřejnosti. Založili si účet na Instagramu a denně na něj publikují fotky ze služby z jeijch běžného dne. Samozřejmě, že sem tam také přidají nějaké vtipné foto, které jenom dokresluje to, že policisté jsou také lidmi a mají i smysl pro humor.

Leckdy se na to zapomíná, ale policisté jsou také lidmi, kteří se jen snaží, aby všude byl pořádek a systém. Avšak velmi často se s kladnou odezvou nesetkávají. Proč? Lidé na ně jen nadávají a nadávají. Jak jsou hrozní, atp. Většinou se stanou centrem nadávek hned potom, co vám naměřili překročení povolené rychlosti. Ale neopomínejte, jejich chyba to není, to vy jste udělali chybu. A navíc, když k vám v noci někdo zavítá za účelem krádeže, kdo vám pomůže? Sousedka to asi nebude, spíše vámi proklínaní policisté. 

Jak vypadá běžný den islandských policistů?

V islandském Reykjavíku přišla městská policie s originálním nápadem, jak se přiblížit veřejnosti. Založila totiž instagramový účet, na které pravidelně dává své nejlepší fotky ze služby. Na fotografiích můžeme nalézt, jak pomáhají lidem, ale také i legrační a zábavné momenty, které během jejich práce musí být. Bylo by celkem vtipné, kdyby i toto vyzkoušeli čeští policisté.


Zdroj: Instagram, logreglan.is, refresher

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru