OBRAZEM: Miniaturní svět vytvořený jídlem

Brazilský umělec William Kasse dal vzniknout sérii fotografií pojmenované Minimize – Food, kde z běžných pokrmů vytváří důmyslné scenérie. Následně už jenom zbývají miniaturní postavičky a dílo hotovo!

Co je malé, to je roztomilé. Stejně je to i u druhu zvláštního druhu umění, které se zakládá na miniaturních věcech. Stejným uměním byl také okouzlen brazilský umělec William Kasse, díky kterému vznikla zajímavá série tématicky nazvaná Minimize-Food. A v čem je kouzlo?

Postavičky s vlastními životy

Jak jsem již říkal, ve velikosti. Umělec totiž z běžných pokrmů vytvořil vážně povedené a zároveň důmyslné scenérie. Následně do nich přidal malinkaté postavičky, které jakoby v prostředí žili vlastními životy.

minimize-food-miniature-diorama-william-kass-1 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-2 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-3 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-4 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-5 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-6 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-7 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-8 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-9 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-10 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-11 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-12 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-13 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-14 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-15 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-16 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-17 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-18 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-19 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-20 minimize-food-miniature-diorama-william-kass-21

Zdroj: boredpanda

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru