OBRAZEM: Nafukovací balónky od Jasona Freenyho zobrazují anatomii zvířat

Určitě si pamatujete na nafukovací balónky, které jsou součástí a radostí každého malého dítěte. Toto ovšem neplatí u balónků amerického umělec, který vytvořil takové balonky, z kterých by mnoho dětí mohlo mít noční můry. Jason Freeny začínal jako student průmyslového designu, ale po určité době se mu konečně podařilo získat práci a stal se návrhářem hraček, ale ne jen tak ledajakých.

Jasonovi trvalo téměř 10 let, než se tyto hračky mohly začít produkovat. Pokud vás tyto balónky zaujaly, můžete si je objednat na Amazonu, balónkový pejsek je momentálně vyprodaný, ale můžete si zakoupit třeba medvídka za 25 dolarů, což je v přepočtu cca 620 korun.

anatomical-balloons-dog-bear-jason-freeny-3

anatomical-balloons-dog-bear-jason-freeny-2 - kopie anatomical-balloons-dog-bear-jason-freeny-1 - kopie anatomical-balloons-dog-bear-jason-freeny-8 - kopie anatomical-balloons-dog-bear-jason-freeny-6

Zdroj: Boredpanda

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru