OBRAZEM: Zajíčci Playboy o několik let později

Netřeba představovat značku Playboy, která se již dlouhou dobu specializuje na různé výrobky pro muže a ženy. U mužů je evidentně velmi oblíbený časopis Playboy, který sice neobsahuje tolik textu, ale atraktivních věcí. Většinou se dívají na modelky z Playboye, které tu však také nebudou furt. Jistý autor se tedy rozhodl nafotit některé modelky po padesáti letech.

Určitě netřeba představovat oblíbenou mužskou značku s logem králíka. Ano, mluvím o značce Playboy, která je notoricky známá svými „králíčky“, které dává do svého časopisu. Playboy králíčci jsou již poměrně dlouhou dobu oblíbené především u mužů. Avšak i tyto nádherné modelky jednou zestárnou, ať věkem nebo po všech těch plastikách či nočních radovánkách. Podívejte se tedy, jak vypadají oblíbené modelky z Playboye po 50 letech.

robyn-twomey-playboy-12 robyn-twomey-playboy-1 robyn-twomey-playboy-3 robyn-twomey-playboy-2 robyn-twomey-playboy-4 robyn-twomey-playboy-5 robyn-twomey-playboy-7 robyn-twomey-playboy-6 robyn-twomey-playboy-8 robyn-twomey-playboy-9 robyn-twomey-playboy-10 robyn-twomey-playboy-11

 

Zdroj: ufunk.net

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru