OBRAZEM: Zanedbaní psi PŘED a PO proměně

Na internetu je nepřeberné množství fotek psů. A většinou se jedná o skutečně krásné psy, o které je dobře postaráno. Jak ale vypadají psi na ulicích? A čeho se dá dosáhnout soustavnou péči? To vám napoví tato fotogalerie.

1. Rasta

Tento pes byl nalezen v ulicích Montrealu tak špinavý, že na první pohled ani nešlo poznat, že se jedná o psa. Ale po ošetření a vydatné péči se z něj vyklubal překrásný pejsek.
01rasta Quebec Society for Protection Of Animals

2. Miley

Miley byla nalezena na smetišti v hrozném stavu – měla mnoho zranění a sotva chodila. Nyní je již štastná a zdravá v novém domově se svoji novou rodinou.
02mileyFrank Bruynbroek

3. Kenzi

Bohužel ne všichni majitelé psů jsou zodpovědní. Důkazem i Kenzi, kterou její majitel týral. Naštěstí její proměna ukazuje, že téměř vše se dá nahradit pořádnou péčí.
03kenzi onepicturesaves.com

4. Ellen

A někdy stačí pejska jenom ostříhat. Ellen měla na nohou tolik srsti, že už ji začala pomalu vypadávat. Nicméně po základní péči je už tato dvouletá fenka připravená začít nový život.
04ellenTrio Animal Foundation

5. Dolly

Kolemjdoucí viděla tohoto malého pudlíka, jak žral z popelnice v Los Angeles. Naštěstí nelenila a okamžitě zavolala blízkému útulku, který se o ní postaral – odstranil více než 4,5 kilogramu srsti.
05dolly onepicturesaves.com

6. Theo

Majitelé Thea se museli odstěhovat a proto nechali tohoto nebohého pejska na ulici. Zde strávil asi tak rok, než byl zachráněn.
06theo Annie Hart

7. Little Betty

I tato fenka byla opuštěna svými majiteli. Přitom po ošetření jde vidět, že se jedná o skutečně nádhernou fenu.
07little_betty onepicturesaves.com

8. Woody

Woody skončil na ulici po tom, co zemřel jeho majitel. Několik měsíců se schoválal a nenechal nikoho se k němu přiblížit. Zachránci si brzy uvědomili, že je na jedno oko slepý. Nakonec i přes svůj strach se nechal ošetřit a začal žít nový život.
08woodyHope For Paws

9. Treasure

Ani čistokrevní pejsci to nemají vždy lehké. Důkazem je tato dvouletá fena, která byla nalezena na ulici projíždějícím motorkářem. Kvůli své mastné srsti nemohla dokonce ani chodit. Naštěstí návštěva veterináře ji navrátila zašlou krásu.
09treasure onepicturesaves.com

10. Alana

Srst Alany byla tak zanedbaná a špinavá, že na první pohled nešlo ani poznat, že se jedná o psa. Kvůli vakcinaci bylo nutné ji kompletně oholit, díky čemuž se zjistilo, že je mnohem mladší než se původně myslelo.
10alanaonepicturesaves.com

11. Boo

Boo se dostala do útulku na Floridě poté, co byla nalezena na silnici celá zmoklá a páchla močí. Nicméně po jejím očistění a ostříhání vážila pouze 1,20kg a vypadala rozkošně.
11booonepicturesaves.com

12. Iggy

Iggy byl nalezen na pokraji smrti v Mexiku s hrozivou infekcí oka. Někdo nahrál jeho fotku na Facebook a sdílel tak jeho příběh. Mnoho lidí to zasáhlo a rozhodlo se přispět na jeho převezení do USA a jeho ošetření. Nyní je těžké ho udržet v klidu – neústale si chce s někým hrát.
12iggyEldad Hagar

13. Vita

Muž nalezl Vitu hladovějícího a blízko smrti na skládce v Los Angeles. Trvalo měsíce, než se plně zotavila a stal se z ní nový pes.
13vitaonepicturesaves.com

14. Cedar

Cedar byl pojmenován podle golfového hřiště, kde byl nalezen. Kvůli stresu mu vypadala srst a přes kůži mu šly vidět kosti. Naštěstí Cedar našel nový domov, kde se o něj postarali.
14cedarPaaws Antigua

15. Olivia

Co myslíte, jak dlouho trvala tato proměna? Dle jejího nynějšího majitele přesně jeden rok.
15oliviaimgur

16. Shrek

Když byl Shrek nalezen, tak se sotva pohyboval. Celou srst měl špinavou od bláta, na těle měl plno vředů. Naštěstí bylo o něj dobře postaráno, a tak se z něj vyklubal roztomilý pejsek.
16shrek Park Road Veterinary Clinic

Zdroj: boredpanda.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru