Očekávaný Kingdom Come dostal soubojový systém. Máme se na co těšit?

Na Kingdom Come se čeká jako na smilování. Originální RPG z pohledu první osoby si už na svůj vývoj stačila vydělat přes dva miliony. A to jsou v oběhu jen videa a screeny ze hry. Warhorse Studio se prostě snaží a dává to najevo.

Přenos ze hry alfa verze 0.4 ukázal tak veřejnosti, jak se v Kingdom Come bude bojovat. A nejedná se o žádné podřadné souboje bez propracované grafiky. Zde se jedná o precizní souboj s neuvěřitelnou grafikou a efekty.

Nová verze plná ještě novějších věcí

Pojďme se však podívat na současnou verzi hry, která nabízí opravdu to nejlepší, co jsme kdy mohli vidět. Máme tu meče, brnění a již zmiňované souboje. Dále se zásadně rozšířila herní plocha, přidala se i lokace Mrchojedy a vojenský tábor, lukostřelecký turnaj, bylinky a alchymii, jízdu na koni, nové úkoly, možnost kopání hrobů nebo vylepšené modely postav či synchronizace rtů. Prostě perfektní hra, na kterou se neuvěřitelně těšíme!

Kingdom Come - hra, na kterou se doopravdy upřímně těšíme!

Kingdom Come – hra, na kterou se doopravdy upřímně těšíme!

Co nového přímo od vývojářů…

Co všechno nová verze přinesla asi nejlépe popisují samotní vývojáři – Daniel Vávra a Viktor Bocan. Pokud umíte anglicky a máte hodinu volno, podívejte se na video!

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru