Oculus Rift: Při hraní hry málem zkolaboval. Co se stalo?

Zajímalo vás někdy jaké to je nasadit si 3D brýle, které promítají herní realitu? Pokud ano, mluvíme o Oculus Rift, které jsou právě pro toto vytvořeny. Avšak někteří lidé nemusí mít s těmito brýlemi dobré zkušenosti. Hlavně, když hrajete hru, kde jedete na horské dráze… Mimochodem, u videa vřele doporučuji přeskočit na jednu minutu, potom bude legrace.

Nikomu nemusím představovat geniální novinku současného trhu, která vás zavede do hry ještě blíže. Jedná se o 3D brýle pro vizuální realitu – Oculus Rift, s kterými si vážně užijete kus zábavy. V brýlích jsou dva zabudované displeje, díky kterým můžeme kolem nás vidět herní realitu tak, jak jsme ji při sezení doma u počítače nikdy nepoznali. Avšak i tyto brýle mají nějaké negativní účinky. Poměrně snadno z nich můžete dostat závrať. 

Možná by bylo dobré zmínit, že to není jenom další vymoženost současného trhu, která je pro žití nepotřebná. Jedná se o poměrně dobrý byznys, neboť firma, která tyto brýle vyvíjí byla koupena za 2 miliardy dolarů do rukou největší sociální síti – Facebooku. 

Avšak u nás se tyto brýle ještě tak pořádně nedostaly na trh, což je mimochodem škoda. Nalezli by se, akorát lidé u nás nemají až tak extrémní zájem. Avšak po zhlédnutí následujícího videa věřím, že je budete chtít každý. Ale ještě jen do doporučení. Vždy, když si je nasadíte, mějte kolem sebe jenom lidi, kterým důvěřujete. A za druhé, odstěhujte veškeré cenné věci z vašeho dosahu.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru