Odhalená pravda o rizicích podnikání- efektivní klíč k lepšímu výdělku

Už i do České republiky se pomalu a jistě dostává trend audioknih, které nabízejí novou možnost efektivního sebevzdělávání. Jejich nesporné výhody objeví především stále zaměstnaní podnikatelé, kteří nestíhají číst klasické tištěné knihy. Takhle si mohou kdykoliv vzít zařízení, které podporuje formát MP3, dát si do uší sluchátka a poslouchat.

Co musí umět správný obchodník? Samozřejmě prodávat svůj produkt. A jakou dovednost potřebuje k tomu, aby ho prodal? Je to jednoznačné. Správný podnikatel by měl umět mluvit, přemlouvat a hovořit prakticky o všem. K tomu je nutná bohatá slovní zásoba, kterou ovšem musí někde sehnat. Jistě vám také již od školních let neustále opakují, že slovní zásobu si nejlépe rozšíříte čtením knížek. Jenže co když na ty knihy nemáte čas? V 21. století máme audioknihy. A to dokonce přímo audioknihy pro podnikatele.

Třeba série CD Odhalená pravda o rizicích podnikání účely vzdělávání pro podnikatele splňuje dokonale. Pokud si ji pustíte pěkně celou, budete připraveni téměř na všechny nástrahy podnikání. Uslyšíte opravdové odborníky, spoustu rozhovorů, zajímavá témata související s úspěchy i riziky.

Je těžké vybrat nejpřínosnější CD z šestidílné série. Pokud chcete být 100% informovaní, neměli byste vynechat žádné. Přesto se ale zaměříme na tři konkrétní.

1. Deset nejčastějších podnikatelských chyb

Sice je fajn, když vám neustále někdo radí, jak být dobrým podnikatelem, ale co takhle zkusit to obráceně? V této audioknize najdete spoustu nejčastějších chyb, kterých se podnikatelé opakovaně dopouští, ale hlavně vám pomůže se těmto chybám vyvarovat. Například většina lidí si myslí, že vzdát se podnikání, které už téměř nebo vůbec neprosperuje, je projevem slabosti. Tato audiokniha vás ale vyvede z omylu. Vždyť když si přiznáte, že to nezvládnete, a vzdáte to včas, ještě vám zbyde dost financí do začátku nového podnikání.

2. Jak zvyšovat firemní zisk snižováním nákladů

Naučíte se, že je jen na vás, do jaké míry a kam necháte zajít náklady firmy. Poradí vám praktické tipy, jak ušetřit. Přesvědčí vás o tom, že má cenu vyjednávat s dodavateli. Hlavně si ale uvědomíte to, co mnoho podnikatelů nevidí. Tím, že snížíte firemní náklady, se přece zvýší zisk!

3. Jak dostat firmu z krize

Tahle audiokniha se jeví jako obzvlášť důležitá, protože je to přece jen poslední záchrana. Pokud se vaše podnikání hroutí a prodělává, něco takového budete potřebovat. Nicméně můžete to pojmout i jako prevenci. Zjistíte, jak krizi identifikovat, jak se s ní poprat a jak se z ní nakonec úplně dostat. Velkým plusem je návod na to, jak si vybudovat strategický plán proti tomu, aby vůbec nějaká krize vznikla.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru