Odstraňte své jméno z černé listiny!

Když tu nebyly počítače a neměli jsme sociální sítě, koukali jsme na televizi. Teď už jsme se od ní přesunuli spíše k těm našim chytrým telefonům, notebookům, dotykovým obrazovkám, hodinkám a podobným technologickým výmyslům dnešní doby. Přesto je ale televize se sociálními sítěmi docela úzce spojená. Často ve svých tweetech označujeme různé televizní pořady, dáváme jim like na Facebooku a podobně.

Ale ještě lepší je, když se daný televizní pořad o své sociální sítě opravdu stará. Třeba jako jeden seriál, který vysílá NBC.

Blacklist je novým hitem televizních obrazovek mnoha lidí. Premiéru měl loni na podzim, ale na letošní září chystá druhou řadu, a tak se pořádně připravuje. Připravuje tedy především své diváky, protože si pro ně nachystal něco opravdu originálního.

Blacklist vypráví o bývalém vládním zmocněnci Raymondovi Reddingtonovi s přezdívkou Red. Red je jedním z nejhledanějších uprchlíků, na kterého má spadeno FBI. Pak se ale po dvaceti letech vzdá a tvrdí, že má seznam – černou listinu, která obsahuje jména předních světových gangsterů, o jejichž existenci FBI nemá ani tušení. Nikdo není v bezpečí, na tomhle seznamu by mohlo být i vaše jméno.

blacklist

Ano, to vy jste jeden z nejhledanějších zločinců, po kterém jde FBI

Dokažte, že nepatříte mezi světové gangstery

A přesně v tomhle duchu se nese i kampaň, která podporuje zahájení druhé řady. Vyslýchá vás FBI a vy musíte vymazat své jméno z blacklistu – černé listiny.

Zkuste si to taky. Tím, že si propojíte aplikaci s Facebookem, to vypadá dost věrohodně. Míchá se jejich připravené video s vašimi osobními informacemi z Facebooku a připadáte si vážně vtažení do děje. Třeba vás to nadchne až tak, že začnete seriál někde sledovat.

processing

Aplikace se vám bude chvíli načítat, ale to napínání za to stojí

Podívejte se na http://www.sky.com/tv/show/the-blacklist/feature/blacklist-facebook-game . Pár sekund bude trvat načítání, ale pak ten příběh začne. A vy si ho zaručeně užijete. Uvidíte fotky svých přátel, zodpovíte pár otázek a… No ano, budete si připadat jako u výslechu FBI.

Zdroj: We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru