Dnes vyšlo 1 článků

ONEsolution s.r.o. se stala akreditovaným registrátorem CZ domén

ONEsolution s.r.o. se stala akreditovaným registrátorem CZ domén

Společnost ONEsolution s.r.o., která poskytuje hosting ONEbit.cz, se nově stala akreditovaným registrátorem CZ domén. Nyní tak může zákazníkům poskytnout kvalitnější služby, lepší zázemí pro jejich domény a hájit jejich práva. Pokud si doménu k této společnosti převedete, získáte dle stanoveného tarifu slevu až 5% při dalším prodloužení dané domény, zjednodušenou administrativu při registraci či prodloužení domény a mnoho dalších výhod. ONEbit.cz nabízí základní cenu CZ domény za 219 Kč bez DPH, pokud budete využívat jejich nejvyššího tarifu, cena spadne až na 90 Kč bez DPH.

Jak jsme Vás již informovali, česká doména podle informací CZ.NIC brzy oslabí. Momentálně se nejvíce diskutuje o doménách od Wedosu, který je začal nabízet za 145 Kč bez DPH, což je vskutku lákavá nabídka.

S představiteli společnosti WEDOS Internet, a.s. jsme pro Vás vytvořili rozhovor, který si můžete přečíst zde.

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru