Online služby pro přehrávání více videí z YouTube zároveň

Online služby pro přehrávání více videí z YouTube zároveň

Webware zaujímá stále více prostoru. Není k tomu žádný jiný důvod než ten, že se svou kvalitou podobá většině softwaru, který se navíc musí pracně stahovat a instalovat. V dnešním článku pro vás máme hned pět internetových služeb, které vám umožní přehrávat několik videí z YouTube zároveň, a to pouze v jednom okně. V prohlížeči je to jedna záložka neboli karta.

Možná se s tímto typem nástrojů setkáváte poprvé. Není divu, je to teprve novinka, která se prozatím rozvíjí. A dokonce se dá nahradit, ale ne tak dobře. Možnost otevření více oken a manuálního spuštění jednotlivých videí má totiž docela velkou časovou prodlevu. Není to prostě ono. S naším výběrem webových nástrojů se vám tento problém v žádném případě nepřihodí.

You3b

Služba You3b nabízí přehrávání tří videí najednou. Jedná se o maximální množství. Ve svém zájmu ovšem můžete přehrávat třeba jen jedno nebo dvě videa. K aplikování videa do vyhrazeného místa stačí vložit do kolonky URL adresu, na které se dané video nachází. To samé uděláte s dalšími dvěma kolonkami. A v poslední řadě kliknete na tlačítko k odsouhlasení. Není to nic složitého.

YouTube Doubler

Staňte se opravdovým VJ (video jockeyem) a mixujte dvě různá videa. Můžete tak vytvořit vlastní skladbu s videem, kterou pomocí některého z dalších programů nahrajete do záznamu. Volitelně můžete kromě URL adresy přidat i vaše VJ jméno. Služba umožňuje jednotlivá videa spouštět v libovolných časech. První video můžete spustit třeba v 56. sekundě, druhé hned od začátku. Svým mixem dvou videí můžete přispět i do několika žebříčků.

SmigView

Další bezplatnou webovou službou pro přehrávání několika videí současně je SmigView. A konečně se jedná o aplikaci, která podporuje přehrávání více než pěti videí současně. Předpřipraveno je přesně devět řádků pro vložení URL různých videí. Pomocí tlačítka „Expand for more“ můžete tento základní počet rozšířit až na dvacet videí. SmigView nabízí trochu větší počet možností k přizpůsobení nastavení. Například je možné zobrazovat videa v malém, středním nebo velkém formátu. Samozřejmostí je pak začátek videa od předvoleného času. V nabídce je i několik dalších ovládacích prvků pro hromadné spuštění či pozastavení všech videí najednou.

YouFlow

YouFlow se trochu odlišuje od ostatních služeb. Žádné vkládání URL adres zde nefunguje. Videa vyhledáváte pomocí integrovaného vyhledávače. Pokud si z vyhledaných výsledků některé video vyberete, stačí na něj kliknout a zobrazí se ve vlastním okně, které ovšem funguje pouze jako součást prohlížeče. Takových oken je možné vytvořit třeba deset nebo padesát. Velikost okna je přizpůsobitelná.

PsykoTube

S webovou službou PsykoTube můžete sledovat až dvacet videí současně. A opět se nesetkáte s vlastním vkládáním URL adres. Tuto službu totiž zajistí integrovaný vyhledávač, do kterého stačí zadat klíčové slovo nebo název videa a poté ho jednoduše zvolit. Je tu ale jedna nevýhoda (pro někoho výhoda). Přehrávání sice probíhá u všech vybraných videí, ale zvuk je spuštěn pouze u toho videa, na které najedete kurzorem myši. PsykoTube podporuje také přehrávání v celoobrazovkovém režimu.

Které službě dáte přednost? Jaká vás nejvíce oslovila?

Komentáře

Nahoru