Originální svatba ve stylu Shreka a Fiony se stala hitem

Originální svatba ve stylu Shreka a Fiony se stala hitem

Většina nevěst sní o svatbě v bílém, ze které jiné ženy zezelenají závistí. Ovšem jedna nevěsta to měla přesně naopak. Sebe a svého budoucího manžela namalovala na zeleno, aby se podobali pohádkovým postavám z filmu Shrek.

Čtyřiačtyřicetiletá Amanda a devětařicetiletý Nathan Gibbsovi z Kingswinfordu spolu byli osm let. A protože za tu dobu spolu již jistě zažili dost stereotypu, rozhodli se svůj obřad naplánovat dost neobvykle.

Pár se vzal včera ráno v Priory Hall nedaleko Dudley. Tematicky byli oblečeni i hosti – nechyběl Perníček, Mickey Mouse nebo Jack Sparrow.

shrek-and-fiona-wedding-2

V kostýmech přišli na svatbu i hosté.

Shrek a Fiona pro dobročinné účely

Celá tato akce měla jeden prostý důvod. Během spolu strávených let ztratili několik přátel, kteří jim umřeli na rakovinu. A proto se rozhodli obléknout jako pohádková dvojice a získat peníze pro charitu. Dvojice požádala hosty, aby místo svatebních darů věnovali peníze na výzkum rakoviny.

Pan Gibbs, který s manželkou provozuje podnik zabývající se žehlením, vysvětlil:

„Za posledních 15 měsíců nám na rakovinu umřelo sedm našich zákazníků. To nám prostě zlomilo srdce. Chtěli jsme udělat něco, abychom zvýšili povědomí o rakovině a podpořili lidi, kteří ji mají.“

Proč zrovna Shrek a Fiona

Bývalý zedník vysvětlil, že se smíchem všem říkají, že byli dohodnuti na pohádkové svatbě, pokud se někdy vezmou.

„Všichni naši přátelé se najednou začali brát a já jsem řekl, že jestli se vezmeme, budeme mít pohádkovou svatbu.“

Shrek a Fiona byli vybráni v podstatě náhodou. Když se totiž pár bavil o tom, že uspořádá sbírku na výzkum rakoviny, zrovna v televizi dávali Shreka. To byl jasný signál, po němž se na sebe jen obrátili, zasmáli se a už věděli, že to je to pravé.

Plány na pohádkovou svatbu jim ale zkazila další špatná zpráva. Nathanově sestře Donně byla diagnostikována rakovina prsu. Chtěli tedy pomáhat ostatním a nakonec to zasáhlo přímo je. Avšak s Donnou to naštěstí dopadlo dobře.

A vydařila se i svatba.

„Měli jsme dnes skvělý den a je fantastické, že získané peníze půjdou na pomoc pacientům s rakovinou. A pokud tento příběh povzbudí aspoň jednoho člověka, aby šel na vyšetření, pak se nám to podařilo.“

Díky popularitě, kterou si fotografie páru ve stylu Shreka a Fiony získaly na internetu, je dost pravděpodobné, že bude účel celé akce splněn.

shrek-and-fiona-wedding-3

shrek-and-fiona-wedding-4

shrek-and-fiona-wedding-5

shrek-and-fiona-wedding-6

shrek-and-fiona-wedding-7

shrek-and-fiona-wedding-8

shrek-and-fiona-wedding-9

shrek-and-fiona-wedding-10

shrek-and-fiona-wedding-11

shrek-and-fiona-wedding-12

shrek-and-fiona-wedding-13

shrek-and-fiona-wedding-14

shrek-and-fiona-wedding-15

Zdroje a obrázky: Dailymail, Birminghammail

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru