P01 Pioneer: Peněženka se zápisníkem, perem a technologií RFID

Na Kickstarteru se nedávno objevil další velice zajímavý projekt. Peněženka P01 Pioneer, která obsahuje zápisník a pero a je chráněna technologií RFID. Tato vychytaná peněženka od společnosti Dango Products má v sobě vše, co potřebujete, a to včetně vašich peněz.

wallet

Peněženku a chytrý telefon u sebe většinou nosíme vždy. Znáte ale ty chvíle, kdy byste si potřebovali něco zapsat nebo nakreslit na papír? Právě na to mysleli tvůrci nové peněženky s názvem P01 Pioneer, která se nedávno objevila na crowdfundingovém webu Kickstarter.

pioneer

Peněženka P01 Pioneer obsahuje zápisník s 24 stranami a malé psací pero.

pioneerII

Technologie RFID

Do peněženky se vejde až 20 karet, které jsou navíc chráněny technologií RFID, takže by měly být v bezpečí před zneužitím. Peněženku je možné pořídit na Kickstarteru již za 49 USD, tedy cca 1000 CZK.

zdroj/foto: kickstarter

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru