Tisková zpráva: Panda Security přináší nové možnosti zvyšování zisků

Panda Security přináší nové možnosti zvyšování zisků

Společnost Panda Security přichází s novou verzí správcovské konzole Panda Cloud Partner Center, která jejím partnerům zdarma rozšiřuje možnosti podnikání a generování zisku.

Nová konzole výrazně zjednoduší práci všem partnerům, kteří tak mohou poskytovat služby zabezpečení, vzdálený monitoring a správu systémů malým a středním podnikům za současné optimalizace využití vlastních prostředků. Z jednoho vstupního bodu budou nyní moci spravovat celé portfolio produktů společnosti Panda Security. Panda Cloud Partner Center totiž integruje všechny cloudové nástroje: Panda Cloud Office Protection, PC Office Protection Advanced, PC Email Protection; a nový nástroj pro monitorování a správu systémů Panda Cloud Systems Management.

Systém však nenabízí jenom výše zmíněné výhody: díky intergraci budou moci partneři společnosti spravovat celý životní cyklus zákazníka pohodlně na jednom místě, aniž by museli interagovat se společností Panda Security. Uvidí, jestli jejich zákazníci využívají zkušební verzi produktů, byla jim přidělena licence a jestli nastává čas pro její případnou obnovu. Mohou účinně identifikovat obchodní příležitosti, prodlužovat licence a zprostředkovávat přechody mezi produkty, vzdáleně monitorovat systémy svých klientů, řešit incidenty a spravovat antimalwarovou ochranu.

„Nová konzole Panda Cloud Partner Center umožňuje partnerům soustředit se na byznys a neztrácet čas prací s různými dodavateli cloudových služeb“, uvedl Manu Santamaria, Product Manager v centrále společnosti Panda Security. Naším cílem je dát našim obchodním partnerům do rukou možnost, jak generovat vyšší zisky při současné maximální spokojenosti jejich klientů, kteří získají mnohem efektivnější služby,“ doplnil Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems, zastoupení Panda Security pro Českou republiku.

priloha

Nový model prodeje licencí

Nejenže mohou partneři společnosti prodávat licence tradičním způsobem, ale nyní mají možnost prodávat svým zákazníkům i předplacené služby (např. na měsíční bázi), licence nevyprší a řešení bude vždy aktualizováno na nejnovější verzi. V případě, že zákazník předplacenou službu zruší a licence bude aktivní, mohou partneři použít konzolu, automaticky obnovit licenci a přiřadit ji jinému zákazníkovi.

O oblíbenosti nástroje Panda Cloud Partner Center svědčí i fakt, že uživatelská základna předchozí verze v roce 2012 rozrostla o 81 procent.

Zájemci o další informace o Panda Cloud Partner center je mohou najít zde: http://www.pandasecurity.com/enterprise/solutions/cloud-partner-center/.

O společnosti Panda Security

Společnost Panda Security je předním světovým dodavatelem cloudových bezpečnostních řešení s produkty dostupnými ve více jak 23 jazycích a miliony uživatelů ve 195 zemích. Její inovativní bezpečnostní model umí automaticky analyzovat a klasifikovat tisíce nových vzorků každý den, takto dokáže firemním a domácím uživatelům zajistit nejefektivnější ochranu před internetovými hrozbami s minimálním vlivem na výkon systému.

Společnost Panda Security podporuje projekt Stella v rámci firemní politiky společenské odpovědnosti pro integraci lidí se zdravotním postižením do společnosti a na pracovištích.

Další informace na http://www.pandasecurity.com/czechia

KONTAKT:

RNDr. Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems, zastoupení Panda Security pro Českou republiku: zdenek.binek@zebra.cz; +420 777 008 467

Bc. Ivana Chodurová, mediální zastoupení: media@zebra.cz; +420 775 724 504

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru