Tisková zpráva: PayPal je světovým lídrem v mobilních a digitálních platbách, jak ukazují dvě nezávislé studie

Vedoucí roli PayPalu v mobilních a digitálních platbách potvrdily nezávisle na sobě dvě studie od předních analytických firem. Studie od Yankee Group a comScore ukazují, že PayPal je nejvíce používaná digitální peněženka v USA a dalece předstihla své konkurenty.

Damien Perillat, ředitele PayPal pro střední a východní Evropu vysvětluje, že digitální peněženka není vázána na žádný specifické zařízení, existuje v cloudu a je přístupná mnoha způsoby.

 „Digitální peněženka není vázána na žádný specifický přístroj, existuje v cloudu a je přístupná mnoha způsoby – z vašeho počítače, z mobilního telefonu, tabletu, přes kartu nebo pouze použitím identifikačního kódu jako emailová adresa nebo telefonní číslo. Citlivé finanční informace jsou bezpečně uloženy u PayPalu, ne na daném zařízení. Riziko kompromitování finančních informací je dramaticky zredukováno, ale spotřebitel má stale k dispozici všechny funkce a možnost provádět platby z jakéhokoliv mobilního zařízení, smartphonu nebo tabletu,”říká Damien Perillat.

Podle studie  Yankee Group  je PayPal mobilní platební metodou, kterou využívá většina oslovených Američanů (11.97%), až v závěsu ji následuje Starbucks app a Google Wallet. Průzkum také ukazuje, že PayPal je v USA populárnější než dalších sedm mobilních platebních systémů dohromady.

Paypal studie

Paypal studie – které platební služby jsou nejznámější?

Podle comScore  tři čtvrtiny Američanů asociují digitální peněženku s PayPalem a téměř polovina z nich již digitální peněženku PayPal použila.

Podle comScore  tři čtvrtiny Američanů asociují digitální peněženku s PayPalem

Podle comScore tři čtvrtiny Američanů asociují digitální peněženku s PayPalem

V regionu střední a východní Evropy představují mobilní platby 25% ze všech plateb provedených přes PayPal.

PayPal pro svou digitální peněženku používá řadu bezpečnostních opatření. Společnost je součástí aliance FIDO (Fast Identity Online, vice na: https://www.thepaypalblog.com/2013/02/paypal-leads-industry-effort-to-move-beyond-passwords/ , která představila nový ověřovací systém s cílem nahradit v budoucnu hesla kombinací hardwaru, softwaru a služeb.

PayPal

PayPal je rychlejší a bezpečnější způsob jak platit nebo si nechat zaplatit online. Služba umožňuje lidem posílat platby bez toho, že by sdíleli finanční informace, s možností flexibilního placení prostřednictvím svých PayPal účtů, bankovních účtů (na určitých trzích) a kreditních či debetních karet. PayPal je společnost patřící eBay (Nasdaq:EBAY) a s více než 117 milióny aktivních účtů ve více než 190 zemích a 25 měnách na celém světě je důležitým globálním hráčem, umožňujícím rozvoj e-commerce. PayPal má hlavní sídlo v San José v Kalifornii a jeho mezinárodní středisko se nachází v Singapuru. Více informací o společnosti najdete na: https://www.paypal.com.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru