Pebble chystá něco velkého! Zřejmě novou generaci chytrých hodinek

Chytré hodinky jsou záležitostí moderní doby, za chvíli z jedné strany Apple Watch,  z druhé možná nový kousek od společnosti Pebble. Na stránkách zmíněné společnosti již nějaký ten pátek totiž běží odpočet, který naznačuje, že společnost chystá opravdu něco velkého, nového a opět bombového! Na internetu se začínají objevovat spekulace, že se chystá nová generace chytrých hodinek. Tento rok se už možná dočkáme barevného displeje!

Chytré hodinky s jednoduchým designem a poměrně nízkou cenou, tak by se dala shrnout činnost Pebble. Té byl však doposud vyčítán displej hodinek. Hovoří se tedy o tom, že se v nové generaci objeví barevný e-papír. Avšak bez dotykové vrstvy (proto nízká cena).

Co nás čeká ještě?

Nová generace hodinek bude zřejmě o něco širší, ale celkově budou tenčí a kompaktnější. Pebble hodinky si dle dostupných informací stále zachovají svou výdrž, s kterou na trhu dominují. Vydrží totiž jeden týden na jedno nabití.

Uvidíme, co nás čeká… Je také možné, že se objeví jasnější podsvícení, mikrofon, gyroskop a mluví se také o snímači tepu.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru